#30 Drabble November (GOT7) 18+

1. prosince 2016 v 2:45 | Erebos |  Drabble November
Přeci bych vám neupřel trochu 18+ akce, když je tohle poslední část Drabble November. Původně to ani nemělo být, GOT7, ale viňte tohle video. Enjoy!


Tichá voda břehy mele. Jackson by tomu nikdy nevěnoval příliš pozornosti, odepsal to jej jako jedno z mnoha dalších rčení a frází, pokud by se mu vysvětlení a názorných ukázek nedostávalo z první ruky.

Mark byl člověk mála slov, uzavřený sám do sebe, milý ale nekonečně stydlivý s aurou prince na bílém koni. Dokud se člověk nepodíval blíže. Mark Tuan byl neuvěřitelný parchant, Jackson byl ochoten se pod takové prohlášení klidně i podepsat.

"Do hajzlu," zašeptal si pro sebe, na tváři nekonečně falešný úsměv pro kamery, zatímco si nenápadně poposednul ve snaze udělat cokoliv, aby se zbavil tvrdosti ve svých kalhotách, nebo alespoň ukryl svou erekci v bohudíky volnějších kalhotách. Byl si téměř stoprocentně jistý, že jejich nejstarší, sedící vedle něj, věděl, co mu způsobuje a dokonale se tím bavil.

Bylo to něco, co se lehce ztratilo mezi přátelskými doteky, zamaskováno v nevinných pohybech s nálepkou fanservisu a tak automatické, že když se někdo nedíval dostatečně zblízka, neměl šanci si uvědomit, co se dělo. Mark dokázal dokonale škádlit, doteky zezačátku na hranici mezi nevinnými a vzrušujícími, ale postupem času jeho ruka putovala stále výše a výše po Jacksonově stehně, blíže k jeho slabinám, brzy se přidaly i posesivní stisky a to vše dělal s pasivní tváří.

Jistě, mladší z nich byl neuvěřitelně hrdý na svaly, k nimž došel tvrdou prací a rád na ně upozorňoval, tudíž skutečnost, že je oceňoval i Mark, pro něj znamenala hodně. Až na to, že ruka na jeho stehně byla prakticky neustále a někdy si připadal, jako by se jednalo o nečekanou erotogenní zónu, vzrušení svírající v podbřišku téměř automatická reakce.

A tím to ani zdaleka nekončilo.

Když jejich dlaně podvědomě zabloudily na pozadí toho druhého, dalo se to uhrát. Ale to byla pravděpodobně jeho nejmenší starost, protože jeho přítel byl schopen se dlaní otřít o jeho nečekanou erekci i v přítomnosti kamer a zamaskovat vše tak, že nikdo prakticky nic nepostřehnul. Nebo si jej přitáhnout za boky, natisknout jejich těla na sebe a dát mu pocítit jeho vlastní erekci, drze se otřít o jeho pozadí v dráždivém zhoupnutí boků. Nekonečně svůdný a neuvěřitelné drzý, dovolujíce si i v přítomnosti kamer.

A Jacksonova vůle visela na vlásku.

***

"Gaga!" výsknul nejstarší člen GOT7 a vrhnul se Jacksonovi kolem krku, načež se na něj naprosto přirozeně pověsil, nohy obtočené kolem boků svého přítele a Jacksonovi hlavou probleskla naprosto nevhodná představa pro setkání s fanoušky. Prakticky před očima viděl jejich propletená těla, Mark přiražen ke zdi s hlavou zakloněnou, sténajíc, zatímco on do něj hluboce přirážel a …

Násilně zatřásl hlavou, ale měl pocit, že už všeho bylo příliš a jeho sebekontrola mu protekla mezi prsty. "Kurva, Yiene!" zasténal a musel svého přítele pustit, aby svou představu nepřevedl v realitu, tady a teď.

Mark k němu zvednul oči, rty zkroucené v úšklebku jako by věděl, na co myslel a jemně kývnul. Dnešní noc byla jejich.
***
"Kayee," zanotoval škádlivě mladý Američan, když obtáčel paže kolem krku svého milence, hlavu pozvednutou v nabídce polibku a kdo byl Jackson, aby odmítnul?

"Ty… ty provokatére," zavrčel, než se mu vpil do rtů, agresivně a nespoutaně, stisknul Yienův spodní ret mezi zuby, propletl jejich jazyky a nehodlal se vzdát své dominance. Byl vydrážděný na maximum, všechny náznaky a škádlení měly svůj efekt.

"Nestěžuj si, až tě prošukám až do zítřka," odtrhnul se od oněch rtů pro hluboký nádech, erekce prakticky bolestivě utisknutá proti nepoddajnému zipu, tlačící se mezi jejich těly.

Dostalo se mu úsměvu, pohledu plného touhy: "Slibuješ, Kayee?"

Zavrčel, jeho čínské jméno tak sensuální z těch polibky zarudnutých rtů, zakousnul se do bledé pokožky hrdla, jedna dlaň svírajíce bok svého milence, druhá vpletená ve světlých vlasech. Nechával za sebou cestičku značek, připraven roztrhat triko, které měl starší na sobě, jen aby se dostal plně ke klíčním kostem, zatímco Mark sténal, nespoutaně, hlasitě a každý vzdech mu seslal vzrušení po páteři dolů, hromadilo se v podbřišku a zhmotňovalo se jako vlhkost na špičce jeho erekce, vsakující se do spodního prádla.

"Sundej to," cítil zatahání za lem trika a sám zasténal, když se Yienova ruka natiskla proti jeho vzrušení.

Oblečení se kolem nich hromadilo, svlékání prokládáno agresivními polibky a dlaněmi na kůži, dokud nedopadli na matraci, nazí a propletení do sebe.

Mark se vyhoupnul do sedu, usadil se Jacksonovi do klína, jedna dlaň dráždící bradavku, druhá přidržující erekci svého milence u kořene. "Můžu tě vykouřit?"

Kayee se nezmohl na slovo, tiše sténal s rukama vpletenýma v Yienových vlasech když se starší usídlil mezi jeho stehny, rty lesklé a rozevřené těsně nad špičkou jeho penisu a najednou byl ponořen hluboko v těch ústech. Vše těsné a horké a vlhké a kruci!

Mark se propracoval až ke kořeni a zpátky, zastavil a zvednul oči v jasné výzvě.

"Kurva," vydechnul mladší a zkušebně pohnul boky vzhůru, jemně přirážejíc do oněch horkých úst, dokud se Mark neodtáhnul. "No tak, fuck my mouth," přeskočil do angličtiny, hlas i po tak krátké chvíli zhrublý a všechno bylo žhavé a Jackson se při další cestě do Yienových úst nedržel zpátky, přirážející, dokud jej starší nepřidržel za boky a nepolknul jej hluboko do hrdla, jednou, dvakrát.

Byl blízko, příliš blízko, "Počkej…!" Mark se odtáhnul prakticky na poslední chvíli, spokojený sám se sebou a Jackson jen zoufale sledoval, jak se natáhnul pro tubu s lubrikantem na nočním stolku a se sugestivním pohledem se otočil zády ke svému milenci.

Kayeeho oči sklouzly níže a jen nevěřícně sledoval, jak Mark vklouznul rovnou dvěma prsty do sebe, natolik nedočkavý zatímco se připravoval, roztahoval se před jeho očima, zatímco stále sténal.

"Počkej, až to budeš ty," vzdychal, prakticky král pokud šlo o sugestivní vyprávění a naprosto dokonale si vědom, co to s mladším dělalo. "Je to o tolik lepší, když mě šukáš, klidně bych přeskočil i prsty a nechal se vzít nasucho, roztažený tvým penisem, zatímco se snažíš neudělat a je to o tolik lepší, než prsty, protože se otíráš o prostatu a přirážíš tak tvrdě, že se mi dělají modřiny a cítím ještě několik dní, jak dobře ses do mě udělal…"

Nedokončil větu, Jackson jím smýknul k čelu postele, čelem ke zdi, zatímco se mu přitisknul na záda, Mark na kolenou, nohy roztažené daleko od sebe, lokty opřen o zeď před sebou.

"Šukej mě, Kayee. " A to bylo jak poslední kapka, rozechvělými prsty se přidržel v rovině se stahující se růžicí a přirazil, agresivně a prakticky bez ohledu, připraven zastavit a nechal tvého milence přivyknout si na onen pocit, ale Yien zahoupal boky a Jackson byl ztracen, hnal se za svým vyvrcholením, hrubé přírazy podbarvené nezadržitelnými vzdechy. Yien pod ním sténal, hlava sklopená mezi rameny, setkávajíc se s jednotlivými pohyby na půli cesty a Kayee přesunul jednu ruku z boku svého milence k jeho opomenuté erekci, ale přesunul se k citlivým bradavkám, když Mark zavrtěl hlavou. "Chci se udělat jenom takhle."

"Zatraceně," zatmělo se Jacksonovi před očima, Yien se kolem něj stahoval a bylo toho příliš, slast se svíjela a narůstala, než se mu z hrdla vydral prakticky výkřik a s posledním přírazem se udělal do těla pod sebou, tělo ještě stále se lehce pohybovalo v kopulačních pohybech, zatímco cítil vytékající sperma a bylo toho tolik, že se zoufale zakousnul do ramene před sebou. Sledoval, jak čelo postele pokropilo Yienovo sperma, jejich vzdechy se mísily v symfonii.


"Slib mi, že tohle si zopakujeme," otočil se na něj Yien a Kayee nemohl nic, než souhlasit.
 

13 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Kim Lula Kim Lula | Web | 1. prosince 2016 v 19:01 | Reagovat

_stojí mi_

jakože.

STOJÍ MI.

2 Jannie Jannie | 1. prosince 2016 v 19:17 | Reagovat

...no kurva...

3 Sairen Sairen | 1. prosince 2016 v 19:31 | Reagovat

uhm... připojuji se k Lule... mi z toho stojí i to, co nemám...

4 KayTee KayTee | 2. prosince 2016 v 19:06 | Reagovat

Tak jsem po nějaké době navštívila Tvůj blog abych viděla co je nového a... wow, přidávám se hore k Lule a Sairen, stojí mi to co nemám.

5 Hatachi Hatachi | Web | 27. prosince 2016 v 14:35 | Reagovat

Všechny drabble byly úžasný, ale tohle...prostě...prostě to nejlepší nakonec. Děkuju...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
LAYOUT BY: KIM LULA | purple-line.blog.cz