#9 Drabble November (Super Junior)

10. listopadu 2016 v 1:23 | Erebos |  Drabble November
Vážení, nemám tušení, kolik z vás má zkušenosti s něčým podobným, ale já osobně to považuji za chytré. Nu, užijte si dnešní dílko Mrkající


Heechul bezmyšlenkovitě čmáral náhodné texty do notesu před sebou, zatímco škrábal Heebuma za ušima. Zřejmě to byl den blbec, podle toho, jak se mu zdánlivě nedařilo, tudíž téměř přivítal příchozí hovor. "Ano?"

"Chullie!" zatrylkoval mu do ucha Jungsoo. "Neruším tě? Promiň, ale zrovna jsem tady s hyungem a chtěli jsme jít do hotelu na drink nebo něco. Jenže jsem si vzpomněl, že jsem Kyuhyunovi slíbil karamelovou zmrzlinu, až se vrátím, ale když se takhle zdržím, nemohl bys jí koupit místo mě? Náš maknae by mi to nikdy neodpustil."

Heechul se poplašeně napřímil, Heebum na klíně jej počastoval nenávistným pohledem, ale on slyšel jen nenápadnou poznámku, která nevěstila nic dobrého.

Byla to záležitost, u které nikdo nevěděl, z čí hlavy vzešla, ale kterou všichni respektovali. Když debutovali jako Super Junior, vzniklo důležité pravidlo a svým způsobem záchranné lano. Pokud se někdo dostal do potíží, stačilo kontaktovat kohokoliv z členů se specifickou frází. Trochu jako safeword, záchranné slovo pro situace, kde někdo ze členů mohl pomoci.

Už prakticky dekádu používali frázi "karamelová zmrzlina". Pravda, původně to bylo jen "rudá", ale poté, co zjistili, jak často je používána v běžném rozhovoru, museli se přizpůsobit. A očividně, nikdo z nich neměl v lásce karamelovou zmrzlinu, ale zároveň to bylo něco, co se dalo zakomponovat bez podezření do standardní konverzace.

Jako tenkrát, když jeden z nových moderátorů jednoho z pilotních pořadů začal příliš dorážet na Ryeowooka. Jejich skoro-maknae zavedl rozhovor na zajímavé nápady trávení volného času a neopomněl zmínit onu specifickou frázi dostatečně nahlas pro ostatní členy, kteří vytvořili trochu rozruchu příliš hlasitým rozhovorem, dožadovali se Ryeowookova názoru a nakonec jej s naučenou přesností sevřeli mezi nimi. Vše vypadalo přirozeně, žádný skandál, který by se mohl otočit proti nim, žádný vzteklý producent, který by jim dělal peklo. Čistá práce a vědomí, že tu jsou jeden pro druhého.

Nebo když se Hyukjae obával (zcela oprávněně), že skupina tanečníků, se kterými měl pracovat na novém čísle, byli agresivní a snadno vyprovokovaní. A podle všeho měli v plánu se mu za cosi pomstít. Stačilo zavolat a domluvit karamelovou zmrzlinu jako oslavu nové spolupráce a Kangin jej vyzvedl s výmluvou na neočekávaný meeting.

Heechul vystřelil ze židle, ve spěchu popadnul peněženku a klíče, zatímco pokračoval v hovoru: "Jsem na cestě, slibuju, že hned jsem tam pro tebe. Jste pořád na natáčení?" Počkal si na souhlas, zatímco sbíhal schody, a když jej dostal, znovu slíbil, že už je na cestě a zavěsil.


V duchu plánoval nejbolestivější smrt a nejhorší pomstu. Protože dovolovat si na jednoho z nich bylo jako jít proti nim všem.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Michiko Michiko | 20. listopadu 2016 v 14:24 | Reagovat

Miluju SuJu, jako celek jsou opravdu rodina, nebo Teda aspoň podle toho co můžeme vidět :) krásně napsané

2 Kim Lula Kim Lula | Web | 22. listopadu 2016 v 0:43 | Reagovat

Úplně mě fascinuje ten námět. Jako fakt strašně moc. Velmi velmi povedené.

3 Hatachi Hatachi | Web | 27. prosince 2016 v 13:15 | Reagovat

Dokonale popsaná soudržnost skupiny. Takhle by to mělo být všude. Nedat dopustit jeden na druhého...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
LAYOUT BY: KIM LULA | purple-line.blog.cz