#10 Drabble November (GOT7)

11. listopadu 2016 v 1:37 | Erebos |  Drabble November
Nevím jistě, jestli už tu něco podobného nepoletuje, ale vzhledem k tomu, že nám to období tak krásně blíží... Smějící se


"Sněží!" rozlehlo se ječivě celým bytem ve velmi brzkou ranní hodinu, zatímco se Jackson tisknul na chladné okno, nadšený jak malé dítě.

"Nepovídej," utrousil sarkasticky Jinyoung z kuchyně, kde se chystal stvořit něco k snídani. "Taková zvláštní věc, že? Ještě že sis toho všimnul, za ten týden, co se to děje, jsme nikdo z nás nebyl schopen na to přijít."

Jackson se ani nenamáhal otočit: "No ty jsi taky po ránu příjemný." Jeho nadšení to ale očividně ani v nejmenším neovlivnilo, pokud se tak dalo soudit podle neustálého poskakování a občasného chichotu. Pravda, on taky nikdy nedokázal zůstat v klidu moc dlouho, ale tohle bylo čisté nadšení ze sněhu. Který padal už dobře přes týden bez přestání a kupil se kolem cest, ale pořád to byl sníh!

Zdálo se, že jeho nadšení sdílel jen Bambam, podle situace u snídaně, ale i to stačilo. Když se chystali na cestu do společnosti na trénink, Jackson si nemohl pomoct. Nechtěl na ostatní čekat!

Vyřítil se z hlavních dveří rovnou na ulici, jeho specifický smích se nesoucí vzduchem do chvíle, než se mu zadrhnul v hrdle. Nohy pod ním podklouzly na zledovatělém chodníku, který nečekal a o chvíli později se nalezl hlavou napřed ve sněhové závěji na okraji parkoviště. Povědomý hlas jej donutil se vynořit a otočit se zpátky, kde se Kunpimook tlemil doslova na plnou hubu.

Jackson v duchu plánoval nějakou pomstu, protože on byl Wild a Sexy Wang Jackson, nebyl k smíchu. Až na to, že karma zřejmě existovala, jelikož jen co se jeho donsaeng vydal jeho směrem, noha pod ním podjela naprosto stejným stylem a naprosto spektakulárním způsobem zakotvil v závěji naproti.

Chvílemi měl pocit, že si vším tím smíchem pořídí další sadu břišních svalů a očividně nebyl sám, komu přišla celá situace vtipná, protože Mark se svíjel u vchodových dveří, opřený o rám aby zůstal alespoň částečně vzpřímený.

"Gaga," zalykal se jejich nejstarší, "co to mělo být?" Byla to jedna z těch situací, kdy si Jackson přál, aby jejich fanoušci viděli Yiena v podobném světle, protože jeho hyung nebyl ani v nejmenším sympatetický a hodný a všechny ty pozitivní vlastnosti. Jenom se jim smál a ani mu nešel pomoci! A nelitoval Kayeeho! Zasloužil si přeci trochu lásky!


Nejspíš bylo nejlepší, že je brzy vyrušili ostatní členové, protože obrázek, který vytvářeli na zasněžené ulici v onu ranní hodinu, by se asi dost blbě vysvětloval.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kim Lula Kim Lula | Web | 22. listopadu 2016 v 0:42 | Reagovat

...ta popelnice s očima opodál tvářící se _děsně_ nenápadně... to nejsu já...

2 Hatachi Hatachi | Web | 27. prosince 2016 v 13:19 | Reagovat

Moc hezké. No aspoň u někoho je sníh :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
LAYOUT BY: KIM LULA | purple-line.blog.cz