#12 Drabble November (DBSK)

13. listopadu 2016 v 1:59 | Erebos |  Drabble November
Trochu ignorování všemožných faktů, trochu přehnané OOC a taky blbý humor. Co lepšího by tady taky jeden čekal, že? Smějící seEnjoy!


Changmin měl den blbec. A v takový den existovala jenom jedna věc, která by všechno zmírnila - jednoduše se ztratil do jedné z malých kaváren a vše pohřbil pod škálou zákusků. Těžko říct, jestli to byla jen potřeba utišit hlad, nebo psychologická potřeba útěchy. Ne že by to hodlal nějak blíže zkoumat.

Chudák ahjumma za pultíkem nevěřícně třeštila oči, když si vybíral jednotlivé pochoutky a tak se smiloval a skončil jen se šesti zákusky. Stejně jej za chvíli někdo bude hledat a pak bude na sladké zase leda tak koukat.

O chvíli později již nořil lžičku do měkkého korpusu a na jazyku se mu rozpouštěla čokoláda se šlehačkou, dokud jej nepřerušilo tiché: "Pomalu, nebo ti bude špatně."

Nenamáhal se zvednout hlavu a Jaejoong vklouznul do židle naproti němu, v dlaních svírajíc kouřící šálek.

"Co se děje? Jindy se Yunho může přetrhnout, aby mě dotáhnul za límec zpátky."

Jeho hyung pokrčil rameny: "Možná jsem si myslel, že to bude nejlepší. Susu by do tebe mohl bezděčně něčím rýpnout, pohádali byste se a vše by skončilo v slzách a ty by ses cítil ještě hůř. Kdyby za tebou byl Chunnie, skončili byste někde v… pochybnějším podniku s ranní kocovinou. Znovu, nejspíš by to nepomohlo."

"A Yunho?"

"Yunnie…" Jaejoong se na chvíli odmlčel, přitisknul porcelánový šálek ke rtům. "Však ho znáš."

Nevypadalo to, že by někam pospíchali. Changmin se dál probíral jednotlivými laskominami a sledoval koutkem oka, jak hyung pomalu upíjel horký čaj.

"Myslím," ozval se po chvíli starší, "že to chápu. To, že jídlo je pro tebe něco uklidňujícího. Jistota. Ale stejně mě to štve. Většinu z těch věcí ti můžu udělat i doma."

Znovu mezi ně padlo ticho, které prolomil znovu Jaejoong, byť mnohem později. "Jsi, já nevím, rozčílený? Rozmrzelý, zklamaný? Něco, co můžeme udělat?"

Changmin se jen ušklíbnul, nálada pozvednutá plným žaludkem a množstvím cukru v krvi. Nedalo se odolat, musel si rýpnout.


"Hyung, jediný den, kdy jsem byl zklamaný a zároveň nejhorší den mého života byl ten, kdy jsem zjistil, že císařský řez není zákusek."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kim Lula Kim Lula | Web | 22. listopadu 2016 v 0:37 | Reagovat

...já to tu tak čtu a čekám, co bude. A pak mě konec odjebe na druhou stranu obýváku. No proč ne. Ale taky žeru, když mám problém. Taky to tak vypadá. Uhm. A tak co, stejně všichni umřeme.

2 Michiko Michiko | 22. listopadu 2016 v 21:53 | Reagovat

Asi jsem probudila půlku paneláku :D ten konec mě totálně rozsekal, rozbil a rozdrolil :D

3 Hatachi Hatachi | Web | 27. prosince 2016 v 13:27 | Reagovat

Tak tohle bylo naprosto úžasné. A Minnie miluje jídlo, protože to jediné je věrné a zůstane navždy.
Ale ten císařský řez...tak ten zabil :-D

4 Kulseve Kulseve | E-mail | Web | 14. srpna 2018 v 2:14 | Reagovat

Pokrasnenie armpit brings discomfort, aches. to Postpone trip doctor cannot be. Lump under the muscle cavity may become cancer disease. However more often it is result regular use deodorants, non-compliance conditions personal hygiene, increased sweating. Inflammation causes a close clothing, contaminated razor, the infection.
<a href=http://armpit.info/how-much-should-you-worry-about-painful-lump-under-armpit>small painful lump under armpit</a>  
Compaction under the arm, inflammation, lump becoming warm? This is the abscess that should will have to be opened, then take antibiotics. first stage cost solutions, antibacterial drugs. If the ailment is started, the required surgical procedure.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
LAYOUT BY: KIM LULA | purple-line.blog.cz