#3 Drabble November (2AM)

4. listopadu 2016 v 1:24 | Erebos |  Drabble November
Já svůj humor snad radši ani nebudu komentovat... Smějící se


Jokwon byl přesvědčený, že jestli někdy najde viníka, postará se o jeho kastraci a varlata potom s radostí použije jako vánoční ozdoby. Protože to je něco, co si nějaký kokot, který spustí požární alarm ve tři ráno, zaslouží. A možná i něco víc. Už jenom proto, že byl prosinec a venku tak mínus padesát.

Uraženě nafouknul tváře a snažil se alespoň trochu hýbat, aby se zahřál, ale tělo zvláčnělé spánkem mělo vlastní názor. Boha jeho, zima jak v prdeli ledního medvěda a on si zapomněl vzít alespoň svetr. Rozhodnutí volit jenom nátělník a šortky jako noční úbor bylo v danou chvíli na prvním místě seznamu Nejhorších nápadů roku.

"Hyung?" ozvalo se za ním tiše a Jokwonovi mezi rty proběhl potěšený výdech. Jiwoon stál za ním, zabalený v dece vypadal podivně drobně, rozespalé oči v sobě měly stále něco dětské nevinnosti. Mladší nadzvedl cíp přikrývky v pozvání, podělil se o trochu tepla. Oba tiše sledovali správce budovy kontrolující situaci, čekajíce na pokyn k návratu. Kriste, ta zima byla příšerná.

Ječivý zvuk alarmu utichl, určitě zase jenom planý poplach. Jeden ze správců se opodál dohadoval pravděpodobně s idiotem, díky kterému se tu všichni mohli takhle brzy ráno krásně sejít. Jokwon připadal příliš kousavý i sám sobě, ale svedl to na nedostatek spánku. Někdo z personálu vpředu opakoval instrukce o bezpečnosti, než je nechali vrátit se do pokojů. Masa těl se pohnula směrem vpřed a Kwon jen ze zvědavosti natáhl krk, aby zjistil, komu bude moci poděkovat za tak estetický zážitek.

"No to snad není pravda," vypadlo z něj, když s jistotou poznal onu tvář. Seulong poplašeně zvednul pohled, setkal se s Jokwonovým a tvář mu zbledla. Smrt se najednou zdála velmi, velmi blízko.
***
"Jak se ti zatraceně povedlo spustit poplach ve tři ráno?!"

"Chtěl jsem jenom malou půlnoční svačinku! Ale začetl jsem se do tohohle článku v mobilu a omylem všechno spálil a…"


"Seulongu? Jestli se to stane ještě jednou, vrazím ti ten telefon tak hluboko do prdele, že se budeš muset rýpat v nose, aby sis zavolal pomoc."
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Michiko Michiko | 19. listopadu 2016 v 19:19 | Reagovat

Tak ten konec mě rozsekal :D :D :D skvělý

2 Hatachi Hatachi | Web | 27. prosince 2016 v 12:49 | Reagovat

Chudáček Seulong...měl jen hlad, no :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
LAYOUT BY: KIM LULA | purple-line.blog.cz