#28 Drabble November (Shinhwa)

29. listopadu 2016 v 1:27 | Erebos |  Drabble November
Já nevím, kdo mi do cesty postavil tu novou skladbu od Shinhwy, ale hodlám dotyčné vinit za todle dílko. Enjoy!


Minwoo přemýšlel, nezvykle klidný a uvolněný. Nebyla to žádná negativní myšlenka nebo názor, spíš jen něco málo zvědavosti, údivu a možná trochu šoku. Těžko říct, emoce byly vždycky tak složité, když se je člověk snažil pojmenovat.

Vzpomínal. Uplynulo hodně času od doby, kdy byli roztřesení puberťáci připravující se na scénu, od chvíle, kdy vyhráli svou první cenu. Zdálo se to jako věčnost, když si vzpomněl na moment, kdy potkal poprvé každého z nich. Něco v té symbolice toho jména asi drželo svou ochrannou ruku nad nimi, jinak si nedokázal vysvětlit, jak se stali doslovnými mýty celého showbyznysu. Shinhwa byla synonymem pro něco tak blízkého jeho srdci, že sám netušil jak se k tomu postavit.

Hlavně proto, že byli prakticky banda idiotů, pokud mohl soudit podle toho, jak se mu Dongwan pověsil na krk, zatímco kopal Junjina do ramene, což byla otázka, jak to mladší dokázal?

Hyesung mezitím poměrně neúspěšně předstíral naštvání, zatímco si dostatečně hlasitě pro všechny kolem mumlal něco, co znělo podezřele jako: "Já jsem nikdy neudělal žádný omyl dvakrát, vždycky je dělám tak pětkrát nebo šestkrát, jen pro jistotu."

Andy jej podle všeho slyšel, pokud se dalo soudit podle neočekávaného výbuchu smíchu, zatímco se opíral o Erica, jejich leader se s úšklebkem na tváři nechal ovládnout nelogickými a náhodnými pohyby, které zakončil poplácáním číhosi pozadí, což nikdo už dávno nepovažoval za podivné.

Minwoo se musel smát s nimi, uvolněný ve známé atmosféře, zatímco jej napadla jediná myšlenka, o kterou se toužil podělit.

"Vlastně jediný důvod, proč jsme spolu tak dlouho je ten, že jsme rodina. A rodina znamená, že nikdo nezůstane v blázinci sám."


Těžko říct, kdo z nich se smál nejvíc.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | Web | 27. prosince 2016 v 14:20 | Reagovat

Tak Shinhwa je legenda :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
LAYOUT BY: KIM LULA | purple-line.blog.cz