#26 Drabble November (Beast)

27. listopadu 2016 v 1:17 | Erebos |  Drabble November
Přemýšlím, kdy to bylo naposled, kdy jsem se věnoval Beast, takže to není úplně takové, jaké by se mi líbilo, ale i tak, Enjoy! Smějící se
PS.: Jste naprosto nejlepší a každý komentář je jako malý pokladJunhyung měl nervy na dranc, nedalo se to říct jinak. A to bylo teprve osm ráno.

Odhodil si vlasy z tváře, jelikož nepříjemně překážely a už poněkolikáté očima projel skříň před sebou. Bez výsledku.

Nebylo to nic závažného, nic, co by se nedalo jednoduše vyřešit, jen… Bylo to hloupé, ale chtěl svoje oblíbené triko, potřeba něčeho známého a významného, už jen proto, že to pomáhalo jeho pocuchaným nervům. Očividně měl smůlu. A to si byl jistý, že jej viděl ve skříni pár dní nazpět a rozhodně jej nenosil. Zřejmě jedna z nevýhod společného bydlení.

Ani nevěděl, co jej zrovna ten den tak iritovalo, ale náladu měl na bodu mrazu už od chvíle, kdy rozlepil oči. Možná se na něj chystalo nachlazení, nebo těch pár hodin spánku nebylo dost, a kdo ví, možná za to mohlo i lezavé a nepříjemné počasí za okny.

S nespokojeným vrčením na sebe natáhnul náhodný kus oblečení, který mu přišel pod ruku a přesunul se do chodby, připraven k odjezdu. Až na to, že pohled před ním jej zarazil na místě.

Povědomý kus oděvu se mu téměř vysmíval a Junhyung už nabíral vzduch do plic, připraven spustit triádu, dokud se k němu dotyčný člen neotočil. Junhyungovi se zadrhnul dech.

Yoseob se na něj usmíval, sledoval jej zpod řas, rozzářený a nadšený. Prakticky se ztrácel v Junhyungově tričku, látka na něm příliš veliká, dokonce natolik, že to vypadalo, jako by mu výstřih měl sklouznout z jednoho ramene. Vypadal tak neuvěřitelně droboučký a zranitelný, dětinské nadšení vyzařující z každého pohybu a Junhyung roztál jak poslední střípky ledu.


Drobný úsměv mu vydržel na tváři po celý den.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Hatachi Hatachi | Web | 27. prosince 2016 v 14:13 | Reagovat

Moc hezké :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
LAYOUT BY: KIM LULA | purple-line.blog.cz