#23 Drabble November (2PM)

24. listopadu 2016 v 1:16 | Erebos |  Drabble November
Protože i když tu už 2PM byli (a ne jednou), pořád tu trochu chyběl Chansung. A Junho. Až na to, že tentokráte to není úplně dle mých představ... Ale i tak, enjoy!


Junho odhadoval, že se v posilovně zdržoval už něco přes hodinu, procházel jednotlivými rutinami téměř na autopilot, myšlenkami zcela jinde. Trochu jej zaměstnával text k novému songu, částečně přemýšlel nad možnostmi pro jednotlivé koncerty a vše podtrhovaly myšlenky na další projekty. Klasika.

Usoudil, že pro dnešek stačila těžká zátěž a stačilo zakončit s nějakými standartními cviky. Ale v prvé řadě, bylo třeba se zaměřit na břišní svaly a sed-lehy byly osvědčené a efektivní.

Nárty se zaháknul o jednu ze zapuštěných lavic pro oporu a vklouznul do známého rytmu a téměř zautomatizovaných pohybů, mumlajíc si pro sebe narůstající čísla opakování. Prvních padesát vždy bylo nejhladších, občas i více, což ale záleželo na předchozí zátěži.

Ztratil se v číslech, dokud jej nepřerušil nově příchozí Chansung a Junho ztratil dech. Vždy jej fascinovalo sledovat svého mladšího kolegu, ať už to byl úsměv nebo soustředěná vráska, Channie byl stále okouzlující. A to tělo…

Neměl nejmenší tušení, co ho to popadlo. Ačkoliv byl teprve blízko stovce sed-lehů, přeskočil o padesát kupředu a přidal na hlasitosti svého počítání. Asi snaha se trochu předvést. Netušil.

"Hej hyung, zvedáš zátěž?" usmál se na něj Chansung jako sluníčko, prakticky osvětlujíc celou posilovnu.

Junho si náhle uvědomil svou částečnou nahotu, triko zahození kdoví kde. Prakticky cítil červeň stoupající do tváří, neschopen zvednout pohled. "Vlastně ani ne, proč se ptáš?"

Odpovědi se nedočkal, oba ponořeni do tréninku, ale brzy skončil se všemi cviky, které měl v plánu pro den. Byl už ve skutečnosti na odchodu, když na něj Chansung znovu promluvil.

"Doufám, že těch padesát sed-lehů, co jsi při tom počítání přeskočil, máš natrénováno jinde."


Junho by přísahal, že červeň v jeho tvářích byla permanentní.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Sairen Sairen | 1. prosince 2016 v 20:48 | Reagovat

Sa z nich jebu xDDDD

2 Hatachi Hatachi | Web | 27. prosince 2016 v 14:00 | Reagovat

To bylo dost dobrý :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
LAYOUT BY: KIM LULA | purple-line.blog.cz