#22 Drabble November (FTIsland)

22. listopadu 2016 v 23:45 | Erebos |  Drabble November
Nějak se mi FTIsland pořád pletou (kdoví proč), takže to chce brát trochu s rezervou. Ten debilní pokus o humor ani komentovat nebudu... Ale všichni jste úžasní a ty komentáře mě dostávají do kolen (ať už smíchy nebo pocity). Enjoy!


"Který kokot?" vylétlo z Hongkiho trochu hlasitěji než zamýšlel, zatímco poskakoval po jedné noze, držíc si bolestivě ukopnutý palec. V hlavě mu létaly mnohem peprnější nadávky na kohokoliv, kdo byl natolik blbý, že nechal vysavač zrádně uprostřed cesty. A taky, proč vysavač? Ono se u nich někdy v poslední době uklízelo? Že si nevšiml…

Jaejin strčil hlavu do dveří, zřejmě aby zkontroloval, co se stalo, ale měl tolik duchapřítomnosti, aby to nekomentoval a opět se vytratil.

Hongki si mohl jenom povzdechnout. Obvykle člověk zažíval den blbec. Tohle začínalo být spíše týden debil. Nejdříve se někomu povedlo obarvit jim v pračce várku oblečení, mezi nímž byl i jeho nyní zničené oblíbené triko, následně našel svůj laptop zavirovaný natolik, že téměř nefungoval. K tomu se přidala situace, kdy našel svou oblíbenou kolínskou roztříštěnou v odpadkovém koši a už několikátý den nemohl najít svou nabíječku k telefonu. Vrcholem všeho byly pravděpodobně polité papíry s poznámkami k jednomu z pořadů, nečitelné a tedy zničené. Jediný problém byl, že nikdy se nikdo k žádné ze situací nepřihlásil. Měl dost.

Nabručeně se přesunul do vedlejší místnosti a hodil s sebou na gauč, hlava v Minhwanově klíně.

"Hyung?" zeptal se mladší, "všechno v pořádku?"

Pohrdavě si odfrknul, nechal si prohrábnout vlasy v uklidňujícím gestu. "Tady je to vážně jak u blbých, fakt. Já mám občas pocit, že tu žijí další dva lidi."

"Dva lidi? O čem to mluvíš?" naklonil se blíž Seunghyun, zatímco Jonghoon jen zvedl pohled.

"Musí tu žít dva úžasní lidé. Někdo a Nikdo. Protože Někdo něco posere a Nikdo nic neví…"


Bez zájmu sledoval, jak se Seunghyun zkokotil na zem v záchvatu smíchu. Taky blbý humor toto.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kim Lula Kim Lula | Web | 23. listopadu 2016 v 0:01 | Reagovat

"Který kokot?" - celá Hongkiho povaha vystižená ve dvou slovech, fakt. Já to tak živě vidím :D (Někdo su já a Nikdo je Kami a obě se tam jebeme smíchy ve skříni)

2 Hatachi Hatachi | Web | 27. prosince 2016 v 13:57 | Reagovat

Někdo a Nikdo...to rozesmálo :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
LAYOUT BY: KIM LULA | purple-line.blog.cz