#21 Drabble November (Boyfriend)

22. listopadu 2016 v 0:09 | Erebos |  Drabble November
Čistě proto, že zbožňuju dvojčata a Jo twins jsou neuvěřitelně roztomilí Rozpačitý A taky obrovský dík všem, co tu nechali komentáře, jste ti absolutně nejlepší.


Přetočil se na druhý bok, frustrovaný a neklidný. Hlava mu třeštila, jak kdyby jej někdo vytrvale mlátil zevnitř do lebky, nos ucpaný a hrdlo rozdrásané, každý nádech nepohodlný a těžký. Bože, bylo tak iritující být nemocný, byť to bylo jenom stupidní nachlazení.

Youngmin se znovu zavrtěl, neschopen najít vyhovující polohu, v níž by se mu povedlo usnout. Jako by nestačilo, že jeho nemoc mu spánek pěkně znepříjemňovala sama o sobě.

"Spíš, zlato?" ozvalo se tiše ode dveří. Zvedl pohled s vědomím, kdo jej přišel navštívit a setkal se se svým dvojčetem. Rty se mu roztáhly v úsměvu, nedočkavě vztáhnul ruce, než si uvědomil, co dělá a zamračil se.

"Neměl bys tu být, akorát to taky chytneš," zaskřehotal a sledoval, jak se Kwangminovi mezi obočím objevila drobná vráska nespokojenosti.

Jeho dvojče vklouzlo do pokoje, posadil se na Youngminovu postel: "Měl jsem pocit, že je něco špatně."

Pravda, to byla jedna z nepopiratelných věcí. Ať už se na to dívali, jak chtěli, jako dvojčata mezi nimi bylo... něco. Byly to drobnosti, jako když poznali, co ten druhý cítí a při pár děsivých situacích i cítili stejnou bolest. Když se k tomu přidal fakt, že se znali skrz naskrz a čas od času se spoléhali více na řeč těla než na slova, nebo když nevědomky dokončovali věty toho druhého, ostatní členy to očividně trochu děsilo.

Proto neprotestoval, posunul se na okraj postele a nechal Kwangmina stočit se vedle něj a po troše přesouvání skončili propletení do sebe, dělíce se o teplo a vychutnávajíc si přítomnost toho druhého.

"Nechci, abys taky marodil," mrouknul Youngmin, už v polospánku.


Kwangmin se k němu sklonil, pevněji jej stisknul v náručí: "Onemocněl bych tak jako tak. Co ty, to já taky."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kim Lula Kim Lula | Web | 22. listopadu 2016 v 0:20 | Reagovat

Tato dvojčátka jsou jediné dva kusy v Boyfriend, které registruju, jinak jde celá skupina mimo mě :D Každopádně tohle bylo tak neskutečně nyny, až jsem z toho dostala cukrovku, yay. Chtěla jsem si jít udělat kakao, ale už nemusím.

2 Hatachi Hatachi | Web | 27. prosince 2016 v 13:54 | Reagovat

Taky miluju dvojčátka. Tyhle neznam, ale zbožňuju Bang twins.
A tohle bylo moc hezké :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
LAYOUT BY: KIM LULA | purple-line.blog.cz