#20 Drabble November (DBSK)

21. listopadu 2016 v 0:37 | Erebos |  Drabble November
Takové jedno všelijaké AU s nepříjemnou situací a rozhodně ne drabble. Enjoy! Smějící se


Yoochun se tiše usmíval, naslouchal, jak Junsu vedle něj pobrukoval vzdáleně známou melodii, zatímco koutkem oka sledoval, jak Jaejoong něco vřískal za maniakálně se chechtajícím Changminem zatímco jej Yunho držel kolem pasu, aby jejich maknaeho nemohl zabít.

Snažili se využít toho, že po několika dnech nepřetržitě příšerného počasí se konečně vyjasnilo, teplota stabilně stoupala a měli trochu volného času od jejich běžných povinností. Očividně nebyli jediní, soudíce podle toho, jak se park plnil lidmi.

"Hej, sexy! Co nám sem dopravit tu tvou prdelku, ať si můžem šáhnout?" hvízdnul někdo kousek od nich. Yoochun tomu nevěnoval příliš pozornost, jen podvědomě stočil pohled, zavadil o skupinu, ze které volání nejspíše vzešlo a až v tu chvíli si podle směru jejich pohledů uvědomil celou situaci.

Dívali se na Junsua, zkřivené pošklebky a neslušná gesta spolu s nevhodnými nabídkami zaplnily vzduch mezi nimi. Ztuhnul na místě, v první chvíli naprosto ztracen, jak zareagovat.

Yoochun byl připraven křiknout něco nazpět, jazyk jej prakticky svrběl, ale zároveň je nechtěl dostat do potencionálně nebezpečné situace… Otočil hlavu, pohledem hledal zbylé tři přátele v podvědomé snaze najít pomoc. Viděl, jak se blížili k nim, pravděpodobně zaregistrovali situaci naprosto stejně.

Junsu vedle něj se zachvěl, nejspíše nervy, načež překvapivě odstoupil o pár kroků stranou. A vydal se směrem, z něhož přicházely stále nové, mnohem sexuálnější návrhy. Jestli Junsu něco uměl, byla to práce s boky, léta tanečních tréninků jen zdůrazňovala každé svůdné zhoupnutí, které bylo oceněno potleskem, pokřikem a explicitními komentáři. Yoochun byl přimrznutý na místě, naprosto šokován vývojem situace, neschopen cokoliv udělat, jen sledujíce, co se odvíjelo před jeho očima.

Kdosi z cizí skupinky se zvednul, odporně úchylný úšklebek na tváři, ruce rozpřažené, jakoby čekal, že se mu Junsu vrhne do náručí. Yoochun neviděl pohled na tváři svého přítele, ale měl naprosto krásný výhled, když se Junsu zastavil těsně před cizím mužem, jednu ruku v bok. Sledoval, jak si stabilizoval postoj - a zamířil kolenem s naprosto chirurgickou přesností.

"Musel jsem oplatit ten návrh svým vlastním," otočil se na podpatku, nechávajíc za zády bolestí se svíjejícího člověka spolu s několika poklesnutými bradami dalších lidí.

Jaejoong se nekontrolovatelně svíjel smíchy, všechna agrese opouštějíc jeho tělo, zatímco Yunho měl na tváři nespokojený výraz, který kazily cukající koutky a Changmin, který měl připraven pěkných pár slov, si neodpustil malý potlesk.


Jejich nevinný Junsu se o celou situaci postaral v nezapomenutelném stylu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kim Lula Kim Lula | Web | 22. listopadu 2016 v 0:24 | Reagovat

A já su ten strom, ze kterého opadává listí, jak se naprosto jebe smíchy. A pak dá větví přes papulky všemu tomu... výskytu tam.

2 Hatachi Hatachi | Web | 27. prosince 2016 v 13:50 | Reagovat

Tak to bylo úžasný. Moc ti děkuju, že píšeš na DBSKa a to opravdu skvěle ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
LAYOUT BY: KIM LULA | purple-line.blog.cz