Dance 3. část

21. září 2014 v 10:36 | Erebos |  K-pop
Hey guys! Smějící se Whoa, jak dlouho jsem na vás kašlal?! Měsíc? Dva? Musíte mě nenávidět... Spraví to tuhle další část Dance s EunHae? (a je to asi nejslabší část z těch tří, protože jsem se skoro co odstavec vracel a přepisoval ho z angličtiny a opustila mě veškerá slovní zásoba.) Znovu připomínám, že celá povídka vznikla kvůli tomuhle videu a tak, že povídka už má hranici 18+ (jako by to někdo dodržoval Smějící se) Enjoy!


Ještě jednou se pokusí vyprostit z pout, když před sebou vidí tu krásu a nemůže se jí dotknout, jen se opájet tím pohledem a sténat jeho jméno. Donghae znovu vzdechne, erekce se mu až bolestivě otírá o látku džínů přes slabé boxerky, nedokáže odtrhnout oči od delikátního Hyukova těla, chce ho. Chce ho tak moc, tak zoufale, chce si ho vzít tvrdě, zezadu, podmanit si ho, označkovat si ho, donutit ho křičet a sténat, chce ho a to teď!

Znovu se vzedme z postele, ale pouta jej drží na místě a tak může jenom sledovat, jak se Hyukjae pohybuje, jak kroutí boky a tím perfektním zadkem, preejakulát zbarvuje látku boxerek a na těle se začínají tvořit první krůpěje potu, lesknou se v tlumeném světle a stíny zvýrazňují každý vyrýsovaný sval. A aby toho nebylo málo, jeho milenec se jej rozhodne trápit ještě víc, nebo alespoň Donghaemu to tak přijde.

Hyukjae se houpe v bocích v napodobenině kopulačních pohybů, jednu ruku si vplete do vlasů a sám sobě zvrátí hlavu se stenem na rtech, druhou nechá bloudit po vlastní hrudi, nehty za sebou zanechávajíc rudé čárky, dokud nenarazí na kůži měkčí, hladší, prsty přejede přes zduřený vrchol bradavky, stiskne, zatáhne, pohladí, pečuje sám o sebe, každý jeho pohyb je následovaný Donghaeho očima a jeho vzrušení se začíná dostávat do nebezpečných výšin.

Donghae tiše kňučí, když sleduje, jak o sebe jeho milenec pečuje, jak si každý dotek užívá. Prsty se mu bezděčně svírají a rozevírají, boky jemně zdvihají z matrace při představě těsného a žhavého nitra, pevně jej svírajícího a dohánějícího k orgasmu a z těch představ musí hlasitě zasténat.

"Jenže já chtěl potrestat tebe," procedí mezi zuby, boky znovu bezděčně přirazí do prázdna, když Hyuk přesune jednu dlaň z vlasů na rozkrok a sám sobě přiráží do dlaně ve zvrácené a kurevsky rajcovní napodobenině Jacksonových pohybů.

Jeho milenec k němu pootočí hlavu, aniž by jen zpomalil své pohyby nebo se snažil nějak tlumit své spokojené vrnění a vzdechy. Na tváři mu vykvete cosi mezi úsměvem a úšklebkem, ještě stále podmalované oči svůdně přivřené, spodní ret laškovně stisknutý mezi zuby. "Já vím," vzdechne a pod jedním obzvláště důrazným stiskem svého penisu zvrátí hlavu. "Ale ty si to zasloužíš víc. Vím, že ses na mě díval, že sis to užíval, žes nad tím pohledem slintal. Cítil jsem na sobě tvůj pohled, představoval si, jak za mnou vyběhneš na stage a vezmeš si mě přímo tam, před očima všech, tvrdě a bez milosti. Měl jsem pocit, jako bys mě tím pohledem přímo svlékal z těch proklatě těsných kalhot a byl jsem tak vzrušený… myslíš, že to bude vidět na záběrech? Moje erekce, tlačící se proti látce kalhot, toužící po tvém doteku? Za to bude tvůj trest, Hae. Za to, jak moc sexuálně návykový jsi."

Pokud to je vůbec možné, Donghaemu se při těch slovech přesune další várka krve do tepající erekce. Ta představa… Oh kurva! Všechno se před ním vykreslí v dokonalých detailech a další sten se nedá zadržet. Prsty na nohou se mu zkroutí pod návalem rozkoše, celé tělo sebou zmítá v touze po blízkosti druhého těla. Hlava se mu točí, mysl je jako zahalená mlhou a jediný záchytný bod je Hyukjae.

"Hyuku, Hyuku prosím," zakňučí zoufale, znovu zaškube pouty, jeho touha už je na hranici únosnosti. Chce ho cítit, che ho, chce, chce… chce a to slovo si pro sebe opakuje jako mantru, ani neví, jestli nahlas či jen ve vlastní hlavě.

"Už prosíš, Donghae?" objeví se v jeho zorném úhlu jeho milenec se svůdně nakloněnou hlavou. "Co budeš dělat, až si s tebou pořádně pohraju?" Nečeká na odpověď, místo toho se jen posadí na postel k mladšímu muži, pohled pevně zabodnutých do jeho očí, když se rukama rozeběhne po svém těle. Jednou rukou si opečovává bradavky, prsty druhé ruky zanoří mezi rty a začne je poctivě pokrývat slinami, ruku z bradavek přesune k lemu svých boxerek a mučivě pomalu je stahuje dolů, nasliněnými prsty putuje po krkavici, mezi prsními svaly směrem dolů a po celou dobu si dává pozor, aby na něj měl Donghae co největší výhled.

Mladší zpěvák těžce oddechuje, opomenutá erekce bolestivě tepe proti látce kalhot. Má pocit, že jeho milenec se jej dnes rozhodl zničit, protože už mu je jasné, kam tohle všechno míří. S těžce se zdvíhajícím hrudníkem sleduje, jak Hyukjae vklouzne nasliněnými prsty kolem kořene svého penisu, jak se zakloní a nadzdvihne pánev, aby on měl co nejlepší výhled, protáhne se kolem varlat dozadu a zaboří hned dva prsty do svého nitra. Donghae zasténá nahlas, zanadává, trhne rukama v poutech a vzedme své boky z postele, jak by si přál nahradit ty prsty svým vlastním údem.

Hyukjae se opije Donghaeho slastným výkřikem, svou vlastní touhu kontroluje jen stěží, když se roztahuje dvěma prsty, uvolňuje sevřené svaly a přitom si v sobě představuje prsty svého milence. V žilách se mu mísí vzrušení s doznívajícím adrenalinem z koncertu a zážitku v šatně, mozek mu zatemňují představy, o které se chtě nechtě musí podělit se svým milencem, jednoduše nedokáže zastavit proud prasárniček linoucí se z jeho úst.

"Vím naprosto přesně, co s tebou udělám," dýchá přerývaně a vzdychá, když do sebe přidá další prst, krouživé pohyby střídá s přímými, krátké a prudké s pomalými a dlouhými. "Osedlám si tě, nechám tě do sebe proniknout, zaplnit mě, roztáhnout můj vstup, pronikat do mě hluboko, tak hluboko, že by ses ve mně chtěl ztratit. A přitom tě budu roztahovat, rozehřívat tvoje svaly, roztahovat tvou branku rozkoše a tím tě tak dohánět k šílenství. A až to nebudeš moct unést, až se přes tebe přelije ta slastná vlna, až se do mě uděláš, vyplníš mě tvým spermatem, potom tě ze sebe nechám vyklouznout, namočím si prsty ve tvém vyvrcholení ve vlastních útrobách, naposledy tě těmi prsty roztáhnu a osvobodím tě z pout. Přetočím tě na břicho, zvednu ti zadek a ošukám tě tak, že budeš křičet na celý dorm, že všichni budou vědět, co se tu děje. Možná, možná nám někdo přijde vztekle bušit na dveře, možná někdo vletí dovnitř a uvidí nás. Bude to jako další show, další představení a vsadím se, že tebe to nabudí, že se budeš chovat jako aktér v pornu. Sténat a křičet…" Jeho slova přeruší jeden přesně takový sen. A to je pro něj poslední kapka.

Pohár jeho vzrušení přeteče, jeho myšlení už je jen rozmazaná šmouha, nehledí napravo nalevo, potřebuje se ukojit. Okamžitě. Prsty ze sebe vytáhne s tlumeným mlasknutím, bez jakýchkoliv otázek se jednou nohou přehodí přes Donghaeho, zběsilým škubáním jej vytřepe z kalhot i boxerek a jakmile jej uvítá tepající erekce, bez meškání ji zavede do svého těla. Dosedne se zakloněnou hlavou a v uších mu zní jejich smíšené steny, dalo by se říct spíše výkřiky nejvyšší slasti. Nevnímá jakýkoliv náznak bolesti, existuje jenom slast vydrážděná představením, čekáním, sexy stvořením vzpínajícím se pod ním. Donghae se do něj pokusí několikráte přirazit, ale sevře jej koleny, přidrží jej na místě a sám si určuje tempo. Nakloní se ke svému mladšímu milenci, jejich ústa se vpijí do sebe a na chvíli se tak utiší hlasité steny. Když se od něj odtáhne, stále dosedající nepravidelným tempem na jeho erekci, jejich ústa stále spojujíc slina, téměř až násilně mu vnutí dva prsty do úst. A Donghae pochopí.

Hyuk má co dělat, aby nevyvrcholil, když se kolem jeho prstů omotá hladký jazyk a jeho milenec začne sát. Jen představa, co bude moci udělat, když nevyvrcholí, jej donutí se ovládnout. Vytáhne prsty, které Donghae jen neochotně propouští a zatímco se stále pohybuje, sáhne za sebe, dolů, sjede kolem objevujícího se a znovu mizejícího penisu ve svém těle, podél těžkých varlat přes hráz a ještě dál, dokud pod bříšky prstů necítí zvrásněnou kůži a samovolně se stahující otvor. Bez jakéhokoliv varování vnikne dovnitř celým prstem, Donghaeho výkřik mu způsobí husí kůži a penis v jeho těle zapulsuje. Je mu jasné, že jeho milenec je blízko, velice blízko. Má příliš zamlžený mozek na to, aby se choval racionálně a do Donghaeho putují hned dva prsty. Tělo pod ním se vzepne s výkřikem pod tíhou klimaxu a jeho útroby zalije teplo.

Donghaeho orgasmus je jako další vzrušení do jeho erekce. Poslepu nahmátne bezpečnostní pojistku na poutech a osvobodí svému milenci ruce, bezohledně jej otočí na břicho a roztáhne nohy a dle svého slibu jedna jeho ruka putuje do vlastních útrob, ze kterých líně vytéká semeno jeho milence. Neodolá, jeden prst putuje do jeho úst a ta specifická chuť jej definitivně smete. Jen letmo potře spermatem Donghaeho vstup a jedním přírazem jej prostoupí až po koule. Zvrátí hlavu a sám vykřikne, hlasitý sten mladšího ani nevnímá, jak jej omámí teplo a vlivem orgasmu stále se stahující stěny útrob. Přiráží jako smyslů zbavený, drží Donghaeho za vlasy na zátylku a nejspíš jej bolestivě tahá, neví, není schopen se kontrolovat, ovládat, vzrušení se hromadí v podbřišku, varlata se stahují k tělu, na Hyukjaeho se řítí ohromná vlna. Vykřikne, když se jím prožene orgasmus, tělem padne dopředu na Donghaeho záda a zakousne se mezi jeho lopatky, aby utlumil svůj vokální projev, bezděčně ještě jednou, dvakrát přirazí, jak se vyprazdňuje do svého milence a klidně sestupuje ze svého hvězdného letu.

Opatrně se z Donghaeho vysune, tělo nechá spadnout do peřin vedle něj a otočí mu hlavu tak, aby si hleděli do očí. Setká se se zamženým pohledem a nepřítomným úsměvem, ale bodne jej výčitka. "Ublížil jsem ti?" zašeptá tiše a zvedne ruku, aby mu odhrnul potem přilepenou ofinu z čela. Ví, že se neovládl, nechal se unést a byl docela hrubý. Uvědomuje si, co se mohlo stát, a vyčítal by si, kdyby se jeho hloupostí a neschopností se ovládnout Donghaemu něco stalo. Oddechne si, když se mu dostane záporného zavrtění hlavu a jeho milenec se k němu nakloní v němé žádosti o polibek, který je tentokráte jemný a procítěný.

"Ale příště," zašeptá Donghae posesivně, "budu trestat já tebe," a znovu se Hyukovi vpije do rtů, tentokráte již mnohem dominantněji.


"Že by druhé kolo?" pomyslí si starší muž a nemůže se neušklíbnout. Už dlouho se nemilovali ve sprše.
 

19 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 dg-entertainment dg-entertainment | 21. září 2014 v 14:25 | Reagovat

Kurňa..*q*.. tak tě vítám zpět^^

2 Hatachi Hatachi | 22. září 2014 v 19:06 | Reagovat

Tak tímto, jsi si to vyžehlil. Budiž ti odpuštěno ;-)
Ale jako...bylo to dokonalé. Naprosto dokonalé :-x

3 Kim Lula Kim Lula | Web | 23. září 2014 v 15:02 | Reagovat

...nebudu sprostě nadávat, takže se budeš muset spokojit s tím, že jsem zatraceně nadšená a mít penis, už mi stojí...

4 Kami Kami | Web | 23. září 2014 v 15:36 | Reagovat

Zatraceně, můžeš mi vysvětlit, jaktože tady nemáš enormní návštěvnost?! Konečně člověk, co umí psát a nikdo ho nezná, to je normálně hřích, jen počkej, vyrobíme ti se ženou billboardy a rozmístíme u silnic, natiskneme letáčky a natočíme desetiminutovou reklamu...!

5 Kay-Tee O'Sarian Kay-Tee O'Sarian | Web | 24. září 2014 v 23:41 | Reagovat

He, to bylo něco pro mou dušičku, yeah ^^ *usmívá se jak dítě na novou hračku* každopádně to vypadá, že tvá tvorba přibude na seznam 'Kontrolovat často'~
Může být člověk závislý povídkách? Pravděpodobně *q*

6 Jannie Jannie | 25. září 2014 v 13:02 | Reagovat

... ... ...
... ... ... ....
*snaží se nebýt sprostá*
Proč pořád říkám, že už nikdy nebudu číst gayporn ve škole, když to stejně vždycky poruším....
To bylo tak kurevsky (pardon, nemužu si pomoct) dokonalé!!! *krvácí*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
LAYOUT BY: KIM LULA | purple-line.blog.cz