Dance 2. část

2. května 2014 v 22:51 | Erebos |  K-pop
Uhm, guys? I´m so, so sorry. Vážně, posledních nejméně pět týdnů jsem ani nesáhnul na povídky a hrozně mě to mrzí, jenže to prostě... nešlo. Vážně děkuju všem, kteří tu zůstali.
Taky chci poděkovat všem za komentáře k Prologu. Každý mě potěšil a vážím si ho. Opravdu se začnu znovu snažit a snad vypotím alespoň první kapitolu.
Ale je pravda, že už mi vůbec nejde psát. Třeba tahle povídka je tak neuvěřitelně suchá a o ničem... Ale budu se snažit. Vážně.
Jinak jsem vám chtěl krom všeho toho poděkování ještě říct, že vás miluju, okay?
Jo a asi by to chtělo nějakou věkovou hranici, že? Nah, stejně to nikdo neřeší Smějící se
Jinak, pro ty, kteří už zapomněli (všichni), povídka vznikala kvůli tomuhle fucking sexy videu.
PS. Zbožňuju ten gif, yay! Smějící se
S očima upřenýma vzhůru a pootevřenými ústy se Eunhyuk pomalu sune na kolena, ret se mu třpytí jejich smíšenými slinami, vzrušení v jeho očích přímo křičí. Pomalu se koleny dotkne země, přenese váhu a s pohledem stále svázaným s tím Donghaeho si olízne rty. Přísahal by, že jeho milenci se zadrhnul dech. Prohne se v zádech, zakloní hlavu ještě víc, chce Haemu vidět do tváře, jak se mu křiví slastí, jak si kouše rty a… ach bože!

Neodolá, musí mít víc, musí mít všechno. Tak moc po Donghaem touží. Nespokojí se jen s tak ubohým drážděním. Chybí mu teplo jeho milence, pružnost jeho kůže, krůpěje potu tvořící se napříč tělem. Odmítá čekat. Vklouzne rukama pod látku košile, směrem k lákajícímu teplu, bez váhání zabere a knoflíčky se cinky link rozletí po podlaze, oděv konečně vydá své tajemství.

Sexy. Neuvěřitelně a neodolatelně sexy. Břišní svaly stahující se v předzvěsti slasti, objevující se husí kůže, výrazně vyrýsované prsní svaly a smrštěné bradavky. Fuck. Fuck. FUCK! Jak může něco být tak neuvěřitelně rajcovní?! Vyloudí něco mezi zavrčením, zakňučením a zasténáním a neodolá. Musí se k té kůži přisát. Nejde tomu odolat. Nechce odolat. Samotnému mu přejede mráz po zádech, když si vyslouží hlasité zasténání. Tohle mu chybělo. Tohle mu tak strašně kurevsky chybělo. Nahrávání, vystoupení, koncerty, minimum času, kdy měl naposledy Donghaeho jen takhle, rozdrážděného, nadrženého a jen pro sebe?

A Eunhyuk si slíbí, že toho využije, jak jen to bude možné.

Ale teď, v tuhle chvíli potřebuje uspokojení. A Donghae podle všeho zrovna tak. I přesto se donutí zpomalit, znovu zvedne pohled a tváří se otře o nepřehlédnutelnou bouli, pak ještě jednou a pak už si nemůže pomoci. Zdvihne ruce, až surově se začne dobývat přes opasek, dírkou provlékne knoflík, zaskřípění zipu mu přesune další várku krve z mozku směrem na jih. A pak už je před ním v celé své kráse. Miluje a šíleně ho rajcuje skutečnost, že Hae na vystoupení často chodí v tak upnutých boxerkách, že to je stejné, jako by na sobě nic neměl. Jenže teď je i to příliš moc - zatáhne a konečně, konečně dosáhne toho, čeho chtěl. Nehodlá čekat, nechce čekat, jednoduše se předkloní a vsaje mezi rty vzpínající se erekci.

"Hyuku," zakřičí Donghae slastí, hlava mu padne nazad. "Fuck, Hyukjae, kurva! Kurvakurvakurva! Ahn, bože, ještě!" zmítá se, žadoní a sám se boky vypíná proti těm vlhkým, horkým a oh-tak-kurevsky-zatraceně-zkušeným-a-návykovým ústům a hbitému jazyku.

A pak si jej Hyukjae zasune ještě hlouběji, ještě dál, než se otře o zadní stranu jeho hrdla. A polkne. Fuck!

Donghae se zazmítá, trhne boky, slastně zaskučí a prsty zatne do ozdobného dřeva dveří za sebou. Bože! "Hyu-hyuku! Hyuku, oh bože! Nepřestávej, fuck, nepřestávej! Ah, proboha!"

Nohy se mu chvějí, pot stéká po těle, jedna kapička jej lechtá v prohlubni mezi prsními svaly, dech roztřesený, krátký a všepohlcující, téměř neúnosná slast. Svaly se mu stahují v předzvěsti slasti, oči už se ani nenamáhá otevírat, nevnímá, je blízko…

"Do prdele, EunHae, otevřete ty dveře!" ozve se za zmíněnými dveřmi společně se zabušením. Oba rázem vzrušení přejde jako po ledové sprše, zděšený pohled z očí do očí a kompromitující situace. Ne že by ostatní nevěděli, že spolu spí, ale takhle veřejně…

Další zabušení. "Ale no tak, přeci si to tam teď nerozdáváte!" ozve se Heechul a i přes paniku si jsou oba schopni představit jeho úchylný výraz. Oblečení na sebe hází světelnou rychlostí, neřeší, co je čí, hlavně rychle! Dveře otevřou se zarudlými tvářemi a zahanbenými výrazy, chvíli váhají, než si k ostatním dovolí pozvednout oči. Aha, jako by se ostatní mohli tvářit jinak, než pobaveně/spokojeně/přejícně/úchylně (ano, mluví se o tobě, Hee).

Oba dva zrudnou ještě víc, a jako žíznivá čára vystřelí ven ze šatny. Co na tom, že v kostýmech z vystoupení. Zapadnou do prvního auta, které na ně čeká, a zahanbeně čekají, až se k nim připojí i zbytek. Celou cestu snášejí vševědoucí pohledy ostatních, tváře zrudlé. A přitom všechno podbarvené jiskřičkami vzrušení, které nevyprchalo a přiživuje je skutečnost, že byli málem přistiženi. Je to takové malé tabu; ta představa sexu na veřejnosti. Jak by se na ně někdo díval, jako by předváděli další představení, vzrušovali, doháněli k šílenství každým pohybem, každým vzdechem…

O-ou. Hyukjae si skousne spodní ret, aby v sobě udržel vzdechnutí nad tou představou, a zrudne ještě víc. A Donghae se o něj opírá polovinou těla a každý dotyk je jako vibrace na nejcitlivější nervová zakončení, jako adrenalin přímo do srdce, vzrušení přímo do penisu.

Sotva auto zabrzdí, popadne Donghaeho za ruku a vytáhne ho ven, poklusem se dostanou do bytu a zabouchnou se za nimi dveře Hyukjaeho pokoje. Znovu se na sebe přisají, jako by žíznivě pili vlastní sliny, přivlastňovali si rty toho druhého. Je to souboj a přesto tanec, hádka o dominanci, protože nikdy si neurčují role. Nakonec Donghae skončí zády na posteli svého milence, starší muž se k němu skloní, přetáhne mu látku přes hlavu, jednou rukou stiskne jeho rozkrok a opije se slastným výdechem, než se druhou rukou natáhne a ozve se definitivní cvak.

Haeho tělem se prožene slast, když se jeho mozek konečně srovná s pouty kolem zápěstí a jeho chlouba se vzpřímí ještě víc. Jen tak ze zvyku s nimi trochu škubne a očima neustále poutá pohled se svým milencem. Sleduje, jak se pomalu svléká, stahuje ze sebe jednotlivé vrstvy látky, košili letící k zemi, skopnuté boty i ponožky. Přimhouřené oči a jazyk přejíždějící po rtech, hříšný úsměv. Cvaknutí opasku, knoflík, skřípění zipu, šustění látky dopadající na zem připomínající andělské chóry. Zadrhne se mu dech v očekávání dokonale nahého těla, dokonalé krásy… a nic.

Hyukjae se hříšně pousměje, mrkne a s pohupováním boků přejde k přehrávači a Donghae má chuť zaskučet. Proč ho zlobí. Frustrovaně nechá klesnout hlavu do polštářů a zavře oči. Tohle bude určitě jedna z těch Hyukjaeho her. Vzrušujících her, na jejichž konci bude vzrušením bezohledně křičet na celý dorm a škemrat o víc, o všechno a jen z té představy zvlhne.

Přehrávač zavrní a pokojem se rozezní povědomá melodie.


"Hey~Whoooahh whoah
I will love you tonight
Michidorok neol wonhago isseo yeah
Dan harurado neo eobsi an doeneun nan oh~ baby
I hold you in my arms…"

Donghae otevře oči a pohled mu padne na postavu v přítmí, vlnící se v rytmu hudby, předvádějíc ještě víc sexy tanec, než na stage a vyschne mu hrdlo. Klouže pohledem po těch křivkách, nechce mrknout, aby nepřišel ani o kousek představení a nakonec nespoutaně zasténá, když k němu jeho milenec udělá několik kroků. Nejen že na něj dopadá mnohem víc světla a stíny jej vykreslují téměř démonicky, ale ten nezaměnitelný klapot…

"Hyukjae," zalkne se mladší má dojem, že jeho erekce už nemůže být větší. Jeho milenec, s přivřenýma očima, svůdným pohledem, jediný kus látky na jeho těle jsou boxerky s výrazným lemem a tak na tělo, že burcují ještě víc, než kdyby byl nahý, každý vypracovaný sval a… "Kurva, Hyuku," vydechne znovu. Snad jeho největší kink, černé boty na vysokých podpatcích a jeho milenec, pohybující se tak…zatraceně… svůdně. "Hyukkie," vzdechne potřetí a pokusí se vyprostit z pout, aby se mohl dotknout té krásy.

"Ne ne, Donghae," zavrní starší a stále se vlní v rytmu hudby, "dneska sis řekl o trest." Jmenovaný polkne a ještě víc ztvrdne. Tohle vypadá na dlouhou noc…
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Kim Lula Kim Lula | Web | 3. května 2014 v 12:43 | Reagovat
2 Anete Anete | 3. května 2014 v 15:50 | Reagovat

Předem se omlouvám za svůj slovník ale...
Dopičekurvadrát kvůli nim jsem si zničila klávesnici*stírá z ní krev a snaží se jí zachránit*

3 dg-entertainment dg-entertainment | 3. května 2014 v 22:26 | Reagovat

Já ti asi naplácám.. kde je zbytek?!
Každopádně brouku nejsi jediný, kdo nemá na povídky čas. Ale přísahám, že jich je v plánu opravdu hodně.
Uhn Hyukjae u tyče ... *perv smile* anyway to video je boží! Viděla jsem ho nejméně desetkrát. A stále mě napadá jestli Hyuk před debutem nedělal ve strip baru... společně s Haem samosebou ;-)

4 Hatachi Hatachi | 8. května 2014 v 19:50 | Reagovat

Tak tohle byla dokonalá předehra. Jen je mi líto Haeho, takovýhle trest se nedá přežít. Ne se zdravým rozumem :-D
Moc se těšim na další díl, jsem moc zvědavá, jak dlouho Hyuk chce Haeho takhle mučit...

5 Hotaru Hotaru | Web | 5. června 2014 v 17:46 | Reagovat

. . .

Po první části jsem si myslela, že už na víc sexy text nenarazím...

Myslela jsem si, že jsem v bezpečí...

Očividně jsem se pletla.

Tohle je tak hrozně sexy.. já prostě zase nemám, co bych k tomu napsala. Snad jenom, že to je dokonalost a ty bůh.

Aww... miluju to. Vážně to miluju.

http://media.tumblr.com/tumblr_m6zel4YlwF1rnntc1.gif

6 Jaera Jaera | Web | 22. srpna 2014 v 17:38 | Reagovat

Hehe... hehe... hehehehe... he... uhn!!
Muhahahaha.... já ti postavím pomník, chceš?? Ale mám jednu podmínku... CHCI ZBYTEK TÉ ŽHAVÉ SCÉNY!!! Grrr :D
Já tě baštím, hochu :D :-P  :-P  :-P

7 Narbie Narbie | E-mail | Web | 16. září 2014 v 20:37 | Reagovat

Adsfagdi!!! *_* Pokračování by nebylo? *psí očka" :3 xD

8 antagonistic antagonistic | Web | 20. června 2015 v 14:35 | Reagovat

pujcka bez bonity :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
LAYOUT BY: KIM LULA | purple-line.blog.cz