Květen 2014

Vsuvka

18. května 2014 v 11:22 | Erebos
Guys...

Whoa, když tak pobíhám po internetu a sleduju, kolik z vás ta situace tolik vzala, hrozně mě to mrzí... A chci vám jenom říct, že jestli se někdo, kdokoliv z vás potřebuje z toho všeho vypsat, jestli chcete, aby vás někdo vyslechnul, tak mi klidně napište, vykecejte se, když vám to pomůže. Jestli na mě nemáte kontakt, klidně si o něj napište dole do komentů. Já se zlobit nebudu, naopak, budu rád, když vám to trochu pomůže a rád vás vyslechnu, okay?

Love ya

7. line

12. května 2014 v 12:15 | Erebos |  78 line
Uhm, guys? Smějící se Hah, dneska jsem si našel chvilku čas (čti nebavila mě ta hodina) a napsal jsem tuhle blbost. Teda, nelíbí se mi to, zcela upřímně, ten hlavní pár mi tam tak trochu chybí a měl jsem jinou vizi, ale co už. Třeba vás to zaujme i tak. Jinak, možná se konečně otřepu ze všech těch věcí do školy a začnu zase psát trochu častěji. Enjoy! Smějící se

Couple: Leeteuk/KyuhyunPS.: Psal jsem to ve škole, takže těch hrubek tam bude... Hold to zkontroluju až... někdy Smějící se pardon


Dance 2. část

2. května 2014 v 22:51 | Erebos |  K-pop
Uhm, guys? I´m so, so sorry. Vážně, posledních nejméně pět týdnů jsem ani nesáhnul na povídky a hrozně mě to mrzí, jenže to prostě... nešlo. Vážně děkuju všem, kteří tu zůstali.
Taky chci poděkovat všem za komentáře k Prologu. Každý mě potěšil a vážím si ho. Opravdu se začnu znovu snažit a snad vypotím alespoň první kapitolu.
Ale je pravda, že už mi vůbec nejde psát. Třeba tahle povídka je tak neuvěřitelně suchá a o ničem... Ale budu se snažit. Vážně.
Jinak jsem vám chtěl krom všeho toho poděkování ještě říct, že vás miluju, okay?
Jo a asi by to chtělo nějakou věkovou hranici, že? Nah, stejně to nikdo neřeší Smějící se
Jinak, pro ty, kteří už zapomněli (všichni), povídka vznikala kvůli tomuhle fucking sexy videu.
PS. Zbožňuju ten gif, yay! Smějící se


LAYOUT BY: KIM LULA | purple-line.blog.cz