Dance 1. část

10. března 2014 v 15:46 | Erebos |  K-pop
Hey guys! Smějící se jak se máte takhle při pondělku? Dneska tu pro vás mám něco trochu jiného, respektive trošičku lechtivějšího, ale hranici asi ještě dávat nebudu (stejně to všichni ignorují Smějící se). Ale nemůžu za to, ok? Viňte tohle video! Smějící se Chtěl jsem udělat i cover, ale asi to budu muset zkusit až k další části (předpokládám, že bude ještě jedna, možná dvě, když mě napadne něco zajímavého). Jinak, píšu ( a nenávidím svou fantazii, z původního cyklu na HanChul se vyklubaly čtyři potencionální cykly...) a musím konstatovat, že když už mám náladu, čas i nápad psát, zradí mě noťas... vážně, dělá to ta mrcha jenom mě? Proto omluvte případné hrubky, ta věc si dělá co chce. Smějící se No nic, enjoy!Hýbe se do rytmu hudby a předvádí vláčné a přesto přesné taneční kroky. Zastaví se, tahem uvolní kravatu a spolu s kloboukem, který měl do té chvíle na hlavě, ji nechá padnout k zemi. Svůdný pohled směrem do publika následuje trhnutí s látkou a knoflíček zapínání černého sáčka odletí do neznáma. Shodí jej z ramen, nechá po pažích sklouznout na podlahu a posune ruce k úrovni pasu. Poslední trhnutí. Cvočky na bílé košili se rozletí a odhalí delikátní tělo.

Eunhyuk vystaví na odiv publiku pod tlumeným světlem široký hrudník, kterému dominují dvě ztmavlé bradavky na zvýrazněných prsních svalech, úzké boky ještě zdůrazňuje široký opasek. A bříško s poctivě vyrýsovanými svaly, které stíny dělají ještě výraznější. Publikum šílí. Několika pohyby se sklání k jedné z tanečnic s příšerně výrazně namalovanými rty a pro přirozenější efekt si představuje tvář zcela jinou. Z každého pohybu čiší až zvířecí pudovost. Sexualita. Nadrženost. A jistá osoba v zákulisí zhluboka dýchá. Tohle není pro publikum, tohle ta opice dělá pro něj.

Otevírá ústa v textu písničky, ale vlastně ani neví, co zpívá. Možná spíš úplně o něčem jiném. O někom jiném. Sestoupí těch pár schůdků s tanečníky za zády a při každém z kroků zhoupne boky. Lascivně. Vyzývavě. Svaly se napínají a znovu povolují, vytvářejí pomilováníhodný efekt.

Chytí si vlasy na temeni do hrsti a jemně za ně zatáhne, dílem z vlastní vůle, jak jím při tom pocitu mírné bolesti projede příjemný mrazík, dílem jako náznak toho, že mu kdosi zaklání hlavu a krade polibek. Pustí vlasy, ruku pomalu vrátí k pasu, přičemž neopomene přejet po boku, jako by jej někdo hladil. Přísahal by, že cítí horké dotyky na své holé kůži, dech na svém krku, vzrušené tělo natisknuté na svých zádech. Zaklání se v páteři a kroutí pánví, vystavuje na odiv svoje tělo. Pohyby se stávají více erotickými, více odhalujícími a vzrušujícími. Publikum šílí. A Eunhyuk se snaží ještě víc, dává co nejvíc vlastního vzrušení do každého pohybu, do každého pohledu, který snímají kamery. Ani se nesnaží kontrolovat, jestli je jeho vzrušení pod kalhotami vidět. On je myšlenkami úplně jinde. V přikrývkách, na měkké posteli a s chtivým tělem u sebe. Dává si záležet na pohybech, na pohledech do publika.

Vztáhne paže, přehodí látku přes ramena, vytřese se z rukávů, jeden si musí stáhnout s pomocí druhé ruky. Zahodí košili někam k publiku. Přejde posledních pár kroků k připravenému mikrofonu uprostřed celé haly na středu pódia, uchopí jej jednou rukou a jiskrnýma očima se zahledí do dáli. Přemýšlí, kde je ten, koho dráždí, dívá se před sebe, na něj? Nebo je k té osobě zády? Píseň hraje na playbacku, takže se ani nenamáhá zpívat, jen s jednou nohou lehounce přizvednutou na špičce tlačí jednu stranu pánve směrem vzhůru a vytváří extrémně smyslný efekt. Naklání hlavu na stranu, jako by se ptal, kdo se odváží jej dotknout. Přistanou na něm několikeré ruce tanečnic, ale nevnímá je. Jen ty hřejivé dlaně a představuje si, jak patří někomu jinému. Několik rukou mu cestuje po ramenou a zádech, jiné jsou odvážnější a dovolí si zajet až na břišní svaly, mírně škrabou nehty a on má pocit, že se bude muset odtáhnout od mikrofonu a skutečně nahlas zasténat.

Dlaně postupně zmizí, jen jedna z tanečnic se k němu ještě zezadu zblízka přitiskne a dlaní mu přejede po hrudníku, prsty zavadí o už tak staženou a velmi citlivou bradavku. Otočí se k ní hlavou se vzrušeným vydechnutím a už to vypadá, že se natáhne pro polibek, než si uvědomí, že tu je s někým jiným.

Zůstane na pódiu sám, stáhne ruce volně podél těla a začne se pohupovat v bocích. Mimořádně vzrušivě, naznačuje, vypadá k sežrání, sexisticky, pln vzrušení. Znovu chytne mikrofon, stojan funguje jako tyč ve stripbaru. Krouživými a houpavými pohyby připomínajícími ty kopulační pomalu poklesává v kolenou, jako by předváděl vrcholně vzrušující striptýz a je to pravda, on skutečně někoho vábí. Zní poslední tóny skladby, obejde na pódiu kruh, snad aby vystavil na odiv své tělo těm, kteří mohli mít špatný výhled, znovu se opře o mikrofon, napne všechny svaly v závěrečné póze, čímž spolu s posledními tóny završí vysoce erotické představení. Světla se tlumí, až se nakonec pódium utopí ve tmě, jen ELF mávají modrými světýlky. Dá se říct, že to je takový šikovný ukazatel, kudy se dát, aby nešlápl vedle a nezahučel mezi fans. Ještě by ho ušlapaly.

Rozeběhne se, dusot nohou přes ten aplaus a jekot stejně nikdo neuslyší. Pospíší si do zákulisí, proplétá se mezi organizátory, pracovníky, několik kluků z kapely na něj povzbudivě mává, nebo mu uznale tleskají a gratulují k výkonu. Zašklebí se a rychlým krokem se vydá směrem k šatnám, přeci jen, v takové hale zrovna moc teplo není.

Už sahá po klice šatny, když do něj vrazí čísi tělo, přirazí jej na stěnu a ruce mu sevře v pevném stisku. Na stehně ho tlačí nezaměnitelná erekce a jeho rty jsou okupovány jinými v dravém polibku. Vyjde vlastními boky vstříc a nechá druhého muže pocítit vlastní vzrušení. Zasténání přeruší polibek a dech s vůní ovoce jej lechtá na tváři. Jedna ruka mu začne šmátrat po nahém těle, cítí se jako v ohni i když jej na zádech studí zeď. Ruka promne už tak citlivou bradavku a Hyuk zasténá. Nahlas, procítěně. Ví, jak to má rád. "Donghae…"

Jmenovaný zavrčí, zuby zatne do Hukova krku a tomu naskáče husí kůže. Bože! Vlny vzrušení se prohánějí jeho tělem a nutí jej toužit po tom, aby dostal víc, všechno!

"Hyukaje," zašeptá mu Donghae u ucha a jazykem přejede po místě kousek pod lalůčkem. Eunhyukova erotogenní zóna, zasténá pod tím pocitem, který vlhký jazyk vyvolává a zachvěje se pod silou toho hlasu, toho oslovení. Takhle mu říká jenom Donghae, jenom on. A vždycky ve chvílích nejvyššího vzrušení. Nechá mezi rty utéct další sten a cítí prsty zatínající se do kůže jeho boku. Ví moc dobře, jak Donghae miluje, když dává najevo, jak se mu péče líbí. A co nejvíc nahlas.

"Hyukjae," zopakuje Donghae mírně zadýchaně. "Zlobíš," vydechne a jazykem sjede po tváři až k prokrveným rtům, ke kterým se přisaje, jazykem se probije mezi ně až k řadě zubů a dožaduje se vstupu. Malou skulinkou vklouzne dovnitř, prožene se dutinou jako tajfun a zase se stáhne, jen mezi zuby ještě stiskne Hyukův spodní ret a zatáhne za něj, než jej pustí. "To si zaslouží trest," zašeptá, s jejich rty stále ještě spojenými.

Eunhyukovi bleskne v očích, vykroutí jednu ruku ze sevření a sjede mezi jejich těla, aby mohl polaskat bouli v Haeho kalhotách. "Tak potrestat říkáš," zavrní tak smyslným hlasem, až se Donghaemu na boxerkách utvoří vlhká skvrna. Vzrušení, které se jim odráží v očích je spalující.


Ani nemusejí nic říkat, během vteřiny jsou jejich ústa opět spojená, Hae si drží tvář svého milence dlaní a druhou jej tahá ve vlasech, zatímco Hyuk slepě šmátrá po klice do šatny. Jen co se mu ji povede nahmatat, stiskne ji a oba vpadnou dovnitř. Tentokráte je to Hyuk kdo svého milence nahodí na zavřené dveře a hrubě zaútočí na jeho rty. "Tak trest," zašeptá a pomalu podklesává v kolenou…
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Kim Lula Kim Lula | Web | 10. března 2014 v 16:06 | Reagovat

ÁÁÁÁSDJBFJDSKFDSJKVNKSDJFSDKJFSDJKBVJHSBHGG!!!

Nemám nejmenší tušení, jak smysluplně říct, že jsem z toho textu tady víc v prdeli než z toho videa, které jsem viděla snad milion krát...?!

Kruci, doprdele, sakra, zatraceně...!!!

To co je toto jako?! Takhle jsem neobslintala ani to videob, bože, BOŽE!!! Nejvíc sexy povídka toto, fakt. Můžu umřít?! MŮŽU?!

*mlátí hlavou do stolu*

Myslím, že tohle je zaručený způsob, jak člověku přivodit demenci, fakt, protože se teď rozhodně netvářím jako normální člověk...

2 Hatachi Hatachi | 10. března 2014 v 20:38 | Reagovat

No ty vole...
Ty teda dovedeš člověka rozparádit...
Napřed to sexy Hyukovo video a potom ta kurevsky žhavá a rajcovní povídka.
Dokonalé toto...

3 who cares 'bout my name? who cares 'bout my name? | 1. dubna 2014 v 19:36 | Reagovat

dokonalý *-*
(říká člověk, co nesnáší k-pop a nemá ani šajna, kdo jsou ti lidé... to sem neměla psát, co? No to už je jedno... chci jenom jí spát, jenom jít spát, postel *-* ...)
K věci: úžasná povídka O_O I don't even know what should I say or... no, jednoduše řečeno, AWESOME :33
no jo, tak já už jdu... díky za zlepšení dne! :D

4 Hotaru Hotaru | Web | 5. června 2014 v 17:36 | Reagovat

No tohle... Lula přesně vystihla moje pocity...

Jak to sakra děláš? Jak můžeš stvořit něco, co je sakra ještě daleko víc, než ta samotná scéna!? Je to tak doprdele sakra sexy, že to prostě ani není možný... A tak dokonale napsaný...

Sakra to je tak sakra skvělý, že ani nevím, co k tomu říct... k tomu se prostě vážně nedá říct nic jinýho, než to, že to je sakra až nehezky dokonalý a že mám kvůli tomu u pusy slinu. Fakt skvělý a sexy a dokonalý a.. a..

Asi radši půjdu nebo bych to tu opěvovala až do zítra :D

5 Jaera Jaera | Web | 22. srpna 2014 v 17:32 | Reagovat

Myslím, že nemusím vůbec říkat, že Hyuk je můj ultimate bias... a ještě, když je pohromadě s Haem... Z těch dvou bych vytekla a nezbyla by po mě ani skrvna od Lentilek!! Video jsem ani koukat nemusela - znám ho nazpaměť :D :D
Už bych se měla asi vyjádřit taky k povídce, že?? Jedno slovo - DOKONALOST!!!!
Ty prostě víš, jak lidi totálně odrovnat!! Big gratulation ;)
Nic jiného už ani říkat nemuším... všechno řekly už holky přede mnou :D

6 Narbie Narbie | E-mail | Web | 16. září 2014 v 20:28 | Reagovat

Eunhae!~~ Omoo! Napiš na ně víc povídek, prosím! *_* Tohle bylo zkrátka dokonalý! ^_^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
LAYOUT BY: KIM LULA | purple-line.blog.cz