5. line

3. března 2014 v 6:21 | Erebos |  78 line
Nemůžu říct, že by se mi tahle kapitola psala špatně, naopak, sice je o dost kratší, ale pracovalo se na ní rychle a pohodlně. Uznávám, není nijak extrémně optimistická, ale to se ztratí Smějící se Jinak, pracuje se i na další kapitolovce, takže až budu mít předepsáno pár kapitol a trochu ukotvím celý děj, hodím sem alespoň info, ale to už zase hodně předbíhám, na to si počkáte ještě hodně dlouho Smějící se No nic, enjoy!

Couple: Donghae/SiwonDrkne do menšího nahého těla vedle sebe a opatrně mu podá zapáleného jointa. Donghae sevře trávu mezi prsty a chvíli jí jen protáčí, než konec vloží mezi rty a sám si potáhne. Nejsou to ti slušňáci, za které se musí vydávat před kamerami. A vlastně se za to ani nestydí. Nějaké to brčko jednou za čas nikoho nezabije a jim to pomáhá překlenout všechen ten stres.

Vždycky je dokáže udivit, kolik lidí si přeje být slavnými. Nevidí na druhou stranu, nezažívají to, co oni. Téměř nulové soukromí, stále stejní lidé kolem, z čehož by měl jeden klidně ponorkovou nemoc. Bodyguardi za zády připomínající svou mlčenlivou přítomností, že jim někdo může usilovat o život. Neustálý dohled společnosti, jestli se chovají, mluví a pohybují, jak chce společnost, div jim nepřikazují i to, jak mají dýchat! Minimum spánku, neustálá nutnost se někde ukazovat a připomínat, předvádět se jako cvičené opice a odpovídat na stále tytéž otázky. A co jim přijde nejhorší - nemožnost ukázat svou pravou podstatu.

Siwon se natočí bokem a ještě více se natiskne k Donghaemu, nos zaboří do ještě zvlhlých vlasů po koupeli a nechá se unášet okamžikem. Vůně nějakého sladkého šamponu mísící se s těžkým aroma marihuany a pot jejich vášnivého milování. Ještě stále mírně zrychlený dech, jemná, horká pokožka pod jeho dlaní, pravidelný tlukot dvou srdcí. Vše zvláštně podbarveno smysly otupující drogou.

Nespokojeně si pro sebe zamručí. "Copak?" ozve se Hae a zvedne k němu pohled zároveň s rukou klouzající po vypracovaných břišních svalech. Ví, jaký to má po sexu na jeho milence uklidňující efekt. Chce jen odpočívat a to napětí těla vedle něj jej příliš vytrhává z alespoň předstírané pohody.

"Nic se neděje," zamumlá mladší a ještě víc se k němu natiskne. Nelíbí se mu, jakým směrem se ubírají jeho myšlenky. Až příliš směřují zpátky k realitě, před kterou se tak moc snaží utéct. "Jen… přemýšlím," vydechne nakonec. Obmotá paže kolem svého milence tak pevně, jako by mu jej chtěl někdo vzít.

"Víš přeci, že s tím nic neuděláme," zamumlá mu Donghae do ramene. Ví naprosto přesně, o čem se baví. Vždyť jsou spolu už pěkných pár let a znají se snad ze všech možných stran. "I kdyby to v klidu přijali kluci, kteří to ještě neví, společnost nám udělá ze života absolutní peklo. Nemůžeš počítat s tím, že by to přes ně jakýmkoliv způsobem prošlo, jim nezáleží na nás, jenom na penězích, které skrze nás můžou vydělat. A navíc," ještě jednou si potáhne a potom něžně vloží jointa mezi rty svého společníka, aby se s ním podělil o zbytek lehké drogy. "Uvědom si, kolik lidí nás sleduje. A kolik lidí by ti mohlo chtít ublížit, kdyby se dozvěděli, že spolu něco máme. To je to, co mě děsí."

Siwon se na chvíli zamyslí. Musí uznat, že starší má pravdu. Nechápe, jako jej tolik lidí může považovat za jednoduchého prosťáčka. Má dar vidět věci tak, jak jsou. Ani negativně, ani optimisticky, nepotřebuje si přibarvovat svět. Jen okrajově se zachytí toho, že by někdo mohl chtít ublížit jeho Donghaemu. Jenom proto, že miluje. Otřese se děsem a jemně přejede po holé kůži. "Já vím," vydechne. "Já vím. Jenom… žárlím, víš?"

"Žárlíš?" uchechtne se jeho milenec. "Proč? Vždyť víš, že nemáš nejmenší důvod."

Mladší zamručí. "Vím, ale… nedá se tomu poručit. Na každém koncertu fanynky křičí po EunHae. Proč nepárují nás? Ta opice se po tobě může věšet naprosto beztrestně, může tě držet za ruku, líbat na stage, cokoliv! Jenže jakmile začnu žárlit a chci si tě alespoň na chviličku nárokovat pro sebe, už by mě umlátily za rozvracení dokonalého páru. Tak rád bych jim ukázal, že jsi můj a já tvůj…" Nechá větu vyznít do ztracena a zaboří hlavu ještě hlouběji do polštáře.


Zírají do stropu, ztraceni ve svých myšlenkách, pevně přivinuti k sobě jakoby je snad někdo mohl chtít rozdělit, kdyby jen o trochu povolili stisk. Mají jen krátké chvilky, které si pro sebe kradou a ptají se sami sebe, jestli to stačí. A možná že stačí. I minuta s tím, koho milují, vyváží všechno zlo, které by na nich někdo mohl páchat. A oni se jeden druhého vzdát nehodlají.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kim Lula Kim Lula | Web | 3. března 2014 v 11:07 | Reagovat

Mám povoleno ječet jako praštěná korejská slečna v záchvatu fangirlingu? Prosím?!

Jak bych mohla nejlépe vyjádřit své nadšení, než jekotem, to fakt nevím, každopádně myslím, že nemusím říkat víc, protože... protože. Hahaha.

Tahle kapitola se mi líbila snad nejvíc ze všech. Taková... ááááw a s nádechem reality a prostě... velmi pěkná. Love yaaaaa!

Miluju tuhle kapitolu a miluju SiHae a... a prostě tak. Idu si někde spokojeně umřít, jo, jdu umřít a až se vrátím, půjdu něco sepsat. Yeah, yeah, hlavně si to pěkně rozplánovat.

2 Erebos Erebos | Web | 3. března 2014 v 11:49 | Reagovat

[1]: Definitivně, miluju tvoje komentáře :-D

3 dg-entertainment dg-entertainment | Web | 3. března 2014 v 21:17 | Reagovat

Wau *tleská* HaeWon je good pairing

4 Hatachi Hatachi | 3. března 2014 v 21:22 | Reagovat

Bohužel i já patřim mezi ty fanoušky, kterým vadí, že se Siwon cpe do EunHae. Není to tím, že bych neměla Siwona ráda, to ne, jen mi to prostě vadí, protože EunHae mam ráda a oni jsou fakt dokonalý pár, u kterého bych si přála, aby byl opravdový.
Ale abych Siwonovi jen nekřivdila...vždycky se mi líbila trojka HanSiChul, kdy Chulí je uke, Siwon meziuke a Han seme :-D
Jinak tenhle díl byl moc pěkný. Už se těšim na další zajímavý pár ;-)

5 Hotaru Hotaru | Web | 2. června 2014 v 20:14 | Reagovat

Fajn.. můj plán to okomentovat najednou definitivně padá... a já padám taky, pod stůl.

Bože, vážně úžasně píšeš! To je tak děsně... reálně a nádherné a úžasné a dokonalé a krásné a uspokojující a... a... myslím, že to už s těmi přídavnými jmény stačilo, asi si umíš představit, co tím myslím.

Miluju tě a miluju tvoje povídky!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
LAYOUT BY: KIM LULA | purple-line.blog.cz