Únor 2014

4. line

27. února 2014 v 22:13 | Erebos |  78 line
Neříkal jsem náhodou něco o tom, že zamakám, abyste nemuseli čekat? No jo, mám jarní prázdniny, takže flákám úplně všechno Smějící se Tohle tu nepřibylo už pěkně dlouho, co? Nezapomněl jsem na tenhle cyklus, to rozhodně ne. Jenom jsem se seknul na téhle kapitole. Ani v nejmenším by mě nenapadlo, jak mě zaměstná tenhle pár. Mělo to být snadné a já se u toho zasekám na měsíc a ještě k tomu to je... já ani nevím, něco mi tam prostě a jednoduše nesedí. Naprosto stupidní nápad, který mě nutí už několik dní přemýšlet nad tím, co mi tam sakra tak moc vadí. Vážně, kdyby to nebyla už sedmá verze na tenhle pár, znovu to přepíšu. Ale já jsem děsně líný, takže mám úkol pro vás. Protože se pohybujete v psaní už mnohem delší dobu, nejspíš zjistíte tu chybu. Takže kdybyste mi dali vědět dole do komentářů, zkusím udělat ještě druhou verzi nebo to úplně přepat... No jo, už mlčím a pracuju na dalších věcech. Enjoy!

Couple: Sungmin/Eunhyuk

Rozhovor

22. února 2014 v 23:36 | Erebos |  K-pop
Jako vážně, to mi to trvá týden, než sem dokopu jednu jednorázovku? Achjo, vy už mě musíte kolektivně nenávidět Smějící se Já se polepším, slibuji. Teda, možná... jednou... Smějící se Ale teď už vážně, zase jedna taková příšerně divná jednorázovka, která vznikla kvůli tomuhle videu a já už nevím, jak se omlouvat, protože to je šílené, ale co nadělám.
Slibuji, že sem zase něco přidám a že nebudete zase muset čekat celý týden Smějící se Enjoy!

Just sleep, baby

16. února 2014 v 22:16 | Erebos |  K-pop
Neříkal jsem náhodou něco o čtvrtku? No jo, já vím, jsem strašný, opravdu. Slíbil jsem to a vykašlal se na vás... Vážně, budu se muset na tom telefonu naučit psát, já vás obdivuji, holky, já to prostě nedávám Smějící se. Naštěstí zítra už si budu moct vyzvednout notebook, takže začnu psát, možná vás něčím i brzy uplatím Mrkající Jinak tohle byla původně povídka do soutěže na Erroru, ale vzhledem k tomu KDY jsem to psal (vážně, nesmím psát ve škole a dopisovat ve tři ráno, pak to dopadá takhle), tak to prostě poslat nemůžu. Místo toho jsem smolil ještě rychle náhradní příběh. Ale aby to jen tak nezůstalo ve vyhozených pokusech, házím vám to sem jako malý úplatek a omluvu. A opravdu, za tu stupiditu toho příběhu se omlouvám. Enjoy!

Když otevřu dveře...

9. února 2014 v 16:31 | Erebos |  Originální
Přísahám, nezapomněl jsem na vás a ani se na vás nevykašlal, opravdu! Smějící se Poděkujte tomu talentovi, který mi odrovnal notebook takovým způsobem, že budu rád, jestli se vůbec ještě někdy rozeběhne. Kdybych jen věděl, co se s ním vlastně stalo, tak tomu talentovi zakroutím krkem, přísahám, protože nejenom že jsem přišel o všechna data v počítači, ale zřejmě vinou nějakého viru i o flešku, kde mám úplně všechny povídky. Achjo, takže teď to bude s tím přidáváním ještě horší, protože pár dní na to mi klekl i stolní počítač a tohle smolím na mobilu (takže prosím, opravdu nehleďte na ty překlepy). Takže pardon, pardon, teď to bude stát za prd, ale snad mi budou schopni alespoň jeden opravit do konce týdne...
Jinak, tohle jsem sesmolil v pátek na okresním kole Olympiády z češtiny (teda, je to upraveno, protože mi nedovolili mi si to ofotit a já mám paměť jak cedník) a pořádající učitel byl nadšen, takže by to možná mohlo zaujmout i vás. Zadání znělo: Příběh, kde bude jakkoliv použito Když otevřu dveře... No, ještě jednou se omlouvám a snad se mi něco povede vyťukat na mobilu i na čtvrtek, ale nic neslibuji.

3. line

3. února 2014 v 17:20 | Erebos |  78 line
Hej! Smějící se Žiju a myslím na vás. Omlouvám se za ty velké mezery mezi jednotlivými příspěvky, ale nějak mi to rychleji psát nejde... nebo já nevím. Tenhle díl se psal hrozně blbě. A to myslím upřímně. Já nevím, prostě jsem si ty dva nedokázal představit v žádné jiné interakci. A už vůbec ne v nějaké bližší. Proto je díl taky kratší. Pardon, pardon. Už mám v hlavě nějaké nápady na dalších asi pět line, takže by se mi to mohlo psát lépe... Opravdu, omluvte tenhle díl. Enjoy!

Couple: Kangin/Shindong

LAYOUT BY: KIM LULA | purple-line.blog.cz