Dobrou radu

1. ledna 2014 v 0:00 | Erebos |  Reálné postavy
No, někdo kdysi řekl, že všichni slasheři by měli do Nového roku vstupovat s krvavým rypákem a slinou u držky, tak jsem taky zkusil něco spíchnout. Berte to s rezervou, ono to je taky můj druhý 18+ příběh, takže mám co kde dohánět, ale tím, že mi napíšete výtky budu mít odraznou plochu ke zlepšování. Tak tedy Šťastný Nový rok 2014!

18+Nikdy by ho nenapadlo, že Ferrari vezme jeho výhrůžky vážně a nepodepíše s ním kontrakt na příští sezonu. Místo toho najednou měl na jeho místo naběhnout nějaký cucák ze severu a on bude jen koukat z boxové zídky, pokud vůbec.
"Ještě jednu," poručil si Schumacher dalšího panáka tvrdého alkoholu, které do sebe lil celý večer. Bylo mu jasné, že jeho vnímání už je dost ovlivněné a začíná se probouzet ta bestie uvnitř něj. Ta, která chce ničit, chce svou postu a je jedno, co to bude stát.
Zdvihl se se zarachocením židle, která se posunula po naleštěné podlaze, hodil na pult bankovky; neřešil, jestli je oškubal o euro nebo přeplatil o sto dolarů a vypadl trochu motavým krokem do ulic. Neřešil, v jakém městě je, vždycky si vybíral bary blízko k hotelu a zdárně se vracel. A dnešek nebyl výjimkou.
Hlava se mu motala a hučela zkonzumovaným alkoholem, žaludek zaprotestoval, když výtah vyjel vzhůru a pravidelné cinkání označovalo jednotlivá podlaží. Ani nevěděl, jak se dostal do svého patra, ale vypadl z výtahu hlavou napřed a před potupným pádem jej zachránila jen protější zeď. S její pomocí se plazil ke dveřím svého apartmá, než mu pohled padl na vedlejší dveře.
Za těmi dveřmi spal Felipe Massa. Jeho kolega, kamarád a dalo by se říct, že i učeň. Ten, který neřekl ani slovo, když se šéf rozhodl o jeho odchodu. Bestie, kterou za všech okolností držel pevně v řetězech, se uvolnila a jeho mysl posedlo šílenství. Touha po pomstě řádila jeho tělem jako uragán, až se třásl. Alkohol jakoby najednou neměl na jeho tělo žádný vliv. Rozvážným a přímým krokem se vydal k vedlejším dveřím a zaklepal. Nic se nedělo, tak zabušil znovu, než se ozvalo šustění a kobercem tlumené, šoupavé kroky.
Otevření dveří, hlava Felipeho s ještě mokrými vlasy, až po krk zabalený v lehké pokrývce. "Michaele?" zeptal se mladší udiveně. "Potřebuješ něco? Stalo se něco? Nějaký problém?"
Schumacher zavrčel. Nevnímal ten vytřeštěný pohled jeho kolegy. Jen jej chytil kolem krku, protlačil se dovnitř a kopnutím za sebou zaklapl dveře. Hned na to mladšího nahodil na zeď vedle vchodu a přisál se na jeho rty, až zuby zacinkaly o sebe. Cítil, jak se Felipe úporně bránil, jak jemu samotného pod palcem splašeně létala jeho tepna.
"Mi-Michaele? Co… co to dě-láš?" bránil se mladší a škubal hlavou ze strany na stranu, aby ze sebe vůbec vydal slovo. Starší se od něj s mlasknutím odtáhl, v očích šílený lesk.
"Když Jean řekl, že mě mění za nějakou primadonu, neřekl jsi na protest ani slovo. A já ti radil, učil jsem tě a přitom jsem si na prsou hřál hada! Teď to chci všechno zpátky a taky si to vezmu."
Nenechal ho říct už ani slovo, znovu se vpil do jeho rtů a začal plenit. Jazykem se proháněl po celé dutině jako uragán, skousával a sál oba rty, přejížděl po jednotlivých zubech a vychutnával si ten pocit vítězství. Dlaní stlačil hrdlo mladšího a držel ho v extrémně submisivní pozici. Druhou rukou si vytahoval opasek z kalhot, aby mohl ruku nahradit jím a věnovat se chvějícímu se tělu oběma rukama. Po chvilce zápasu obmotal pruh kůže kolem Felipeho hrdla, s trochou zručnosti jeden konec provlékl sponou a zatáhnul. Oddálil se od jeho tváře, aby na mladšího viděl a v tu chvíli se mu zadřel dech v plicích.
Felipe se ledva držel na nohou, jak se mu kolena klepala, rty měl napuchlé do ruda, oči skelné. A opasek si sám stahoval kolem hrdla ještě těsněji, jen natolik, aby mohl dýchat. Z plic se mu vyrazil chraptivý ston. V ten moment Michael definitivně ztratil hlavu.
"Drž, ty malá děvko," zachraptěl sám a ještě jednou jej přirazil ke zdi. Každé submisivní zakňučení jeho touhu pohánělo dál a dál. Košili na mladším muži jednoduše roztrhl, knoflíčky zacinkaly o podlahu a nešetrně stisknul jeden vyzývavý hrot. Jazykem sklouznul po linii čelisti až k uchu, zuby objel celou ulitu, jazykem ťuknul skoro až k ulitě a nakonec mezi zuby skřípnul lalůček a táhlými pohyby jej třel.
Nebral nejmenší ohled na mladšího, prostě jen uspokojoval svoje zběsilé touhy. Dostrkal jej k posteli, kam jej poslal jediným postrčením, sám se poroučel za ním za doprovodu úpění matrace. Proděravěný opasek kolem krku utáhl a zacvaknul, vytáhl i ten z Felipeho kalhot a s tím mu spoutal ruce a začal si hrát. Kousal do obou klíčních kostí, prsty drtil bradavky, jazykem sklouznul až k pupíku, pak se vrátil k hrotům bradavek, které agresivně kousal a sál. Prsty jedné ruky vrazil mladšímu do pootevřených úst, aby je naslinil, a když se mu kolem nich začal ovíjet hebký jazyk, sám zaskučel touhou. Druhou dlaní zajel až k napnutému rozkroku pod hradbou látky. Nespokojeně zabručel, až vibrace jeho hrdla donutily mladšího propnout se v zádech. Probil se až k hladké kůži nalité erekce, stiskl jí mezi prsty a v dravém tempu začal sjíždět dolů a zase vzhůru. Kakofonie nesourodých stenů přidušených provizorním škrtidlem jej hnala k nepříčetnosti. Nechal bradavky bradavkami, vrhnul se na zrudlou korunu penisu a mohutně sál, až vtaženými tvářemi vylézaly ostré lícní kosti. Pojímal jej hlouběji a hlouběji, nasliněnými prsty se probojoval ke žhavému otvoru a začal hrát nátlakovou hru. Přejížděl od hráze ke kostrči a zase zpátky a vždy neopomněl zatlačit na vstup, ale nikdy neproniknul dovnitř. Tělo pod ním sebou zmítalo a boky se vypínaly vzhůru v touze po absolutním uspokojení. Ale takhle to ukončit nechtěl.
Zabořil hned dva prsty naráz do vláčného těla pod sebou a zběsile jimi kmital, nepravidelně je zarážel a vytahoval pod různými úhly, ještě přidal třetí a roztahoval je od sebe. Vypustil jeho erekci z úst, za nohu jej otočil na břicho, zpoceným hrudníkem se nalepil na Felipeho záda a na jeden mohutný příraz vniknul dovnitř. Nebral ohledy, svou touhu vybičovanou těsným prostorem jen umocňoval krátkými a ostrými, hrkavými přírazy. Vytáhl Felipeho na všechny čtyři, přirážel do něj ve zběsilém tempu a neopomněl dlaní pleskat po pozadí, které právě zprznil. Náhle z něj vystoupil, vytáhl jej na nohy a nahodil na zeď v hlavách postele, donutil jej zdvihnout jednu nohu a znovu se zarazil do úzkého prostoru. Nehty zběsile jezdil po tmavé kůži, zanechávaje za sebou rudé stopy, kousal do ramen i šíje a hlavu mu tisknul jednou tváří ke zdi. Zaklonil se a nechal rovnováhu, aby jej převážila zády do matrace, Felipe jej do sebe pojmul až po kořen až zařval slastí. Trochu jej za boky nadzvednul a krátkými, ostrými přírazy se začal zasouvat do těla nad sebou. Zabořil se hluboko mezi těsné stěny konečníku a se zařváním svého kolegu naplnil vlastním spermatem. Ochablé tělo zapadlo zpět do peřin, než se Michael vzpamatoval. Pak ze sebe mladšího kolegu shodil, zvedl se, natáhl se pro kalhoty, o kterých ani nevěděl, kdy o ně přišel a jen co se oblékl, hodil po vzrušeném a spoutaném Felipem nerudný pohled a zavrčel: "Pamatuj si, že zrada se trestá a že už víc nebudu k tobě shovívavý."

Klidným krokem se vydal do svého apartmá, padl do postele a než usnul, věnoval poslední myšlenku tomu, že takhle by mohl rady rozdávat častěji.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 dg-entertainment dg-entertainment | Web | 20. ledna 2014 v 21:33 | Reagovat

Massa a Schumacher. ... * clinc death*

2 Keigh Keigh | 26. ledna 2014 v 3:14 | Reagovat

Tak tohle... bylo... oh. fuck. okay... okay... možná budu potřebovat masáž srdce. Nebo klitorisu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
LAYOUT BY: KIM LULA | purple-line.blog.cz